Smart Burger: per daug išmanumo ir sūrio

Išmanieji Burgeriai? Ar tai norėta pasakyti pavadinimu “Smart Burger”?

Vieną vakarą, su žmona, nusprendėme išbandyti jų kokybę. Smart Burger Bar postus matau jau senai, bet jie vis atsimušdavo į mano skepticizmo šarvus ir niekaip neatsakydavo į mano klausimą – kodėl turiu pas juos ateiti? Kažkokios neaiškios foto, daug blaškančių spalvų… Jei trumpai – beskonybė.

Smart Burgers Burgeriu rinkinys

Ten nuvykę supratome ką jie turi omenyje naudodami žodį “SMART”. Tik įsivaizduokite… Vietoj popierinio meniu tau atneša PLANŠETĘ!!! Prie daugelio stalelių yra po atskirą televizorių! Ir dar keli kaba prie lubų! Dieve, dieve (kaip Valstiečiai pasakytų), čia gi tikra 2005 metų svajonė… Rimtai, jei tokią vietą būčiau aptikęs tuo laiku, tai eičiau čia kiekvieną savaitę!

O dabar? Čia Sporto baras ir jokia ne Burgerinė… Taip, meniu yra Burgerių (11 rūšių!), bet ten dar ir visokių makaronų, ir žuvies, ir kitokių reikalų gali rasti (be televizorių triukšmo). Ar tai blogai? Man taip. Kitiems (tikslinei auditorijai), gal ne?

Ką noriu pasakyti? Persistengta tiek su „išmanumu“, tiek su meniu…

Ok, pereinam iškart prie valgio. Aš užsisakiau Gourmet Burgerį (brandinta jautiena, Brioche bandelė, mėlynasis pelėsinis sūris, karamelizuoti svogūnai, rukola, jų gamybos pasirinktas padažas ir bulvytės arba daržovių lazdelės), žmona – Burgerių TRIO (trys maži Burgeriukai: su jautiena, vištiena ir aviena).

Pirma pastaba – kur tas žadėtas Jūsų gamybos padažas? Mums pasakė, kad ten bus pomidorų padažas (davė kečupą) ir jokio kito padažo negalime rinktis… Taip pat nebuvo pasiūlyta vietoj bulvyčių pasirinkti daržoves (patys pamiršome pasiteirauti). Čia aptarnavimo problema t.y. nežinojimo ar kaip? Po užsakymo mes taip ir nesupratome ar mums priklausė tai kas nurodyta meniu?

Prisipažinsiu, kad Burgerių pateikimas mus tikrai sužavėjo. Akimirkai pamiršome, kad mes Sporto bare. Viskas atrodė estetiškai ir suderintai. Vėl pradėjau tikėti šia vieta ir supratau, kad jiems Burgeriai tikrai ne paskutinėje vietoj (ką jie man bandė parodyti nuo pat apsilankymo pradžios).

Tada pereinam prie bulvyčių. Pirma mintis – McDonald‘s!!! Kaip dabar prisimenu – prieš savaitę, po barų lankymo, valgiau jų bulvytes ir čia buvo tas pats skonis, ta pati konsistencija, tas pats dydis… Nesakau, kad tai blogai, McDonald’s bulvytės man visai patinka. Ar tai gerai, ar blogai, tai jau kiekvieno asmeninis reikalas. Tik nepatiko šalia jų patiektas kečupas, vietoj kurio turėjome (ne?) gauti kitą padažą. Perku Burgerį už 7,20 EUR, tai gal nusipelnau kažko daugiau nei plastmasės spustelėjimo?

Žmonai jos TRIO visai patiko. Tik nežinau ar patiko skonis, ar galimybė paragauti skirtingų 3 variantų. Aš ragavau su vištiena ir aviena, bet man buvo sunku nuspręsti geri jie ar ne. Dėl vieno esu tikras – avienos Burgeryje buvo avienos mėsa (man labai patinka jos skonis), tad bent šį mano testą jie „praeina“.

Smart Burgers Burgeris

O kaip su mano Gourmet? Jo buvo daug… Daug mėsos, daug glazūruotų svogūnų ir dar DAUGIAU mėlynojo sūrio padažo. Todėl šioje vietoje turėjau sakyti – STOP. To sūrio padažo buvo gerokai per daug. Pradžioje man atrodė, kad Burgerio skonis labai neblogas, ingredientai dera tarpusavyje, bet šis jausmas dingo po kokio trečio-ketvirto kąsnio. Tada viską UŽDOMINAVO padažas. Kąsnis – padažas, kitas kąsnis – padažas… Kur mėsa, svogūnai, bandelė? Net rukola, lyg nekalta mergina iš kaimo, buvo UŽDOMINUOTA. Mačiau kitur priedus, bet nieko nejaučiau. Ok, labai susikaupęs, beveik meditacijos būsenoje, pajausdavau mėsą ir kitus ingredientus, bet… Mano siūlymas – sumažinkite padažo kiekį dvigubai ir nuimkite truputi svogūnų (nedaug), tada skonis bus subalansuotas ir turėsite labai neblogą Burgerio variantą.

Dar išskiriant mėsą, tai kepimas buvo tinkamas, mėsa gana sultinga ir mano skonio standartų (išsitraukiau rankomis, kad paragaučiau), bet neramino tai, kad vienu metu jaučiau nemažai kremzlių. Tada man kilo klausimas: o gal tas padažas ką nors slepia? Nežinau, nenoriu būti paranojikas, gal tik man taip pateko. Daug kur kremzlių pasitaiko, bet čia buvo tarpsnis kai jos net permušo padažą…

Kad ir kaip būtų, savo variantą visai užskaitau. Taip, jį reikia tobulinti minimalizuojant GOURMET ingredientų skonį, bet eita geru keliu. Taip pat išsiaiškinkite kaip su tais padažais prie Burgerių, nes manęs kečupas nedomina. Ai, ir būkite mažiau „išmanūs“, mus kompiuteriai, išmanieji telefonai, planšetės ir t.t. supa visur aplink, mes nuo jų pavargstame… Knygos vis dar nemirė, leiskite mums mėgautis tuo…

Tai – Naminės Anties žodis…

Vertinimas: 6 iš 10 (Burgeris – 7)
Kaina: 7,2 EUR (su bulvytėmis ir kečupu)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *