Aero Gallery: neblogas maistas, dar geresni desertai

Taigi, kaip anksčiau jau minėjau, praėjusį savaitgalį vėl aplankėme Druskininkus. Amžinos ramybės vietą, kurioje pastoviai sunku rasti laisvą kambarį viešbutyje, bet žmonių mieste taip pat nematyti…

Vakarienei išsirinkome Aero Gallery restoranas. Keli draugai rekomendavo šią vietą kaip nuostabios panoramos ir neblogo maisto restoraną.

Dar prieš įeinant į vidų mus pasitinka A4 lapas nurodantis, kad jei norime čia tik pažioplinėti ir pažvelgti į Druskininkus iš jų terasos, teks sumokėti po 2 EUR… Gal ir grubokas būdas atsikratyti žioplinėjančių, bet čia jau ne mūsų reikalas.

Aero Gallery grazus vaizdas

Viduje matome gražiai padengtus stalus su ir visais „restorano“ atributais t.y. baltomis staltiesėmis, indais ir įrankiais. Bet mes norime panoramos, todėl išeiname į terasą. O čia jau nėra nei gražių stalų, nei baltų staltiesių, nei išdėliotų įrankių ant stalo… Tik keli, besifotografuojantys, rusakalbiai žioplinėtojai, kurie vėliau džiaugsmingai užsisakinėja „Vodka“. (Visgi, turiu pripažinti, kad vaizdas buvo tikrai stulbinantis, tas pliusas už jį).

Pirmosios kritikos strėlės tenka aptarnavimui. Nepasakyčiau, kad personalo buvo per mažai, bet jis buvo labai prastai organizuotas ir svarbiausia – nelabai suprato kokia jo rolė… Labiausiai užkliuvo momentas kai paklausėme ar turi Riesling‘o, o padavėjos atsakymas buvo: „Iš kur aš galiu žinoti? Yra meniu, jame ir žiūrėkite“. Ačiū, bet žiūrėti nenorime… Aš užsisakiau tiesiog alaus, o žmona NIEKO (pastebėjote? Pirmą kartą su manimi buvo ir žmona). Beje, užsakytas alus atkeliavo už 25 min…

Pagrindiniam patiekalui užsisakėme Lašišą su kaparėlių padažu (8 EUR) bei Antieną su romo padažu ir baltojo pelėsinio sūrio piure (9 EUR), o desertui po Crème Brulee (3,6 EUR).

Po tikrai gana ilgo laukimo mūsų patiekalai buvo atnešti ant stalo. Nepasakyčiau, kad jų išvaizda sužavėjo, bet kažko blogo irgi nežadėjo.

Aero Gallery antiena

Antiena iškepta labai neblogai, gal netgi gerai. Nebuvo perkepta, prieskoniais nepiktnaudžiauta, bet jie ir nebuvo nepamiršti, mėsa sultinga, tad galėjau mėgautis kiekvienu jos kąsniu. Gaila, kad tik mėsa ir tegalėjau mėgautis, nes nieko kito nejutau. Ok, buvo ta piurė, bet ar ji buvo skani? Gal pamiršo įdėti baltąjį pelėsinį sūrį į ją? Ji buvo beskonė, kaip ir padažas šalia… Vienintelis balzamiko padažas, kuris buvo tik papuošimas, turėjo savo skonio akcentą (be mėsos). Dėl to likau kiek nusivylęs, nes komandoje nežaidžia vienas žaidėjas, reikia ir kitų pagalbos… O jie liko ant atsarginių suolelio… Man ir vėl pritrūko to nuostabaus jausmo kai gali pasakyti: „oho, nuostabus derinys“.

Aero Gallery Lašiša

Lašišą valgė žmona ir kaip visada, lyg mažas vaikas, nesustodama stebėjosi kokia ji skani… Nepasakyčiau, kad man ji buvo kažkuo ypatinga (čia apie lašišą, ne žmoną), bet vienu metu ragaujant kaparėlius su ryžiais bei gabalėliu lašišos gavau daugiau malonumo nei valgant tiesiog gerai iškeptą Antieną. Tad tas lašelis rūgštelės iš kaparėlių sukūrė labiau įsimintiną tandemą, nei mano pasirinkimas… Beje, kaip supratau, jie viską puošią balzamiko padažu, tai ir jo jai daugiau kliuvo…

Aero Gallery creme brule

Didžiausią įspūdi mums padarė Creme Briulee. Jo nei laukti nereikėjo, nei kažkuo nusivilti (gal tik glazūros plutelė galėjo būti kiek storesnė, bet čia ne man kliuvo, o žmonai). Skonis buvo puikus! Pateikimas buvo puikus! Mes likome laimingi! Valgydami vis jautėme švelnų šampano ir vanilės poskonį. Mums taip pat patiko, kad konsistencija neatrodė kažkaip dirbtinai sutvirtinta, o tiesiog natūraliai sustingdinta (dažna šio deserto problema, kad atrodo jog valgai želatiną). Mums net nereikėjo to šokoladinio triufelio ar ledų buvusių šalia, viskas ir taip buvo tobula.

Tad jei nebijote prasto aptarnavimo, ilgesnio laukimo (dalis žmonių išeidavo net nesulaukę padavėjų) ir norite tiesiog ramiai praleisti vakarą su mylimu žmogum šalia bei grožėtis vaizdu, galite apsvarstyti šią vietą (mes čia grįšim dėl desertų).

Vertinimas: 7 iš 10
Kaina: 26,20 EUR (vakarienė dviems)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *