Agave: skaniausios Margaritos ir nuostabus Meksikietiškas maistas

Labai įtariai žiūrėjau į Kauno pasiūlymą pas juos pasisvečiuoti nemokamai. Kažkas neįprasto ant Lietuvos svieto dedasi…

Aišku, gražus gestas, nieko nesakau, bet gal ponas Ferrari tikėjosi, kad dalis atvykusiųjų taps ir Kauno naujakuriais? Nes kažkodėl kelione atgal nepasirūpino, o tai gražią akciją kiek apkartino. Na, gal kitiems apkartino, mes Kaune nusprendėme apsilankyti sekančia dieną, kai buvo galima pamatyti tikrąjį jo veidą…

Atsimenate, kažkada minėjau jog Kaune galima paragauti skaniausių Margaritų Lietuvoje? Pagaliau metu kortas ant stalo – tai Meksikietiškos virtuvės atstovai Kaune – Agave (Rotušės a. 3).

Agave Restoranas Kaunas Margarita

Jei reikėtų trumpai apibūdinti interjerą, tai galėčiau pasakyti, kad Agave restoranas įsikūręs jaukiausiame ir mažiausiai slegiančiame rūsyje, kokį esu matęs. Kartais taip pripranti prie plytų vaizdo, kad net pamiršti kam tie langai išvis reikalingi. 

Bet eikime prie reikalo – mano manymu čia Jūs galite gauti geriausių Margaritų kokias Naminė Antis yra ragavusi. Nepamenu kiek ten jų rūšių yra (tikrai daugiau nei 10), bet mūsų mėgstamiausios yra: Mango (5,5 EUR) ir Kokosų (5 EUR). Tirštos kaip pieno/ledų kokteiliai, skanios lyg desertai… Vieną kartą, kai mūsų pasiteiravo ar norėsime desertų mes su žmona tiesiog užsisakėm dar po vieną Margaritą (true story)… Jei būsite/gyvenate Kaune, tikrai rekomenduoju čia užsukti vien dėl jų.

Agave Restoranas Kaunas Margarita

Kalbant apie maistą, tai nebuvau didelis Meksikietiškos virtuvės gerbėjas. Atvirai sakant, tai tokį nusistatymą suformavo nevykę Salsos ir Sofa de Pancho bandymai (nustebote dėl Sofa? Deja… Bandžiau ne vieną kartą, bet man jie nepatinka). Ši vieta viską pakeitė.

Agave Restoranas Kaunas Fajita

Ragavome ten Fajitą su vištiena (8,9 EUR), tai tiek vaizdas, tiek skonis buvo nepaprastas. Prieš valgant mergina pasiteiravo ar žinome kaip ją reikia valgyti, kadangi atsakėme neigiamai, tai ji mums net trumpą instruktažą pravedė. O viskas labai paprasta: sumaišai visus priedus esančius keptuvėje, išsivynioji dar šiltą tortiliją,  ištepi ją grietine (jei norite sušvelninti skonį), dedate keptuvės įdarą ir pagal instrukciją suvyniojate Fajitą. Ir viskas. Pradedame valgyti rankomis, nes taip reikia valgyti (nebent einate prieš tvarką). Mums tai gavosi ne paprastas valgis, o visa valgio programa.

Agave Restoranas Kaunas Fajita

Dar ragavome ir desertus. Juos apibūdinčiau kaip subtilius… Toks santūrus vertinimas dėl to, kad man juose pritrūko saldumo… Anot mano desertų apibrėžimo, tai jie turi būti SALDŪS, o čia pasitaikė švelnaus saldumo desertai, su įdomiais poskoniais. Pvz. karamelinis rutuliukas su riešutais ir grietinėle, apšlakstytas žalios citrinos sultimis (3 EUR) – labai įdomus derinys ir man jis tikrai patiko, bet aš tiesiog norėjau saldesnės karamelės. Visgi, tai tik mano deserto suvokimas ir esu tikras, kad ne vienam iš Jūsų jis būtų nepriekaištingas…

Agave Restoranas Kaunas Desertas Agave Restoranas Kaunas Desertas

Taigi, tikrai rekomenduoju čia apsilankyti. Jei būsite sotūs, tai bent Margaritų paragaukite – man padėkosite vėliau.

Ai, dar apie tikrąjį Kauno veidą. Nežinau koks jis buvo kai čia suvežė vilniečius, bet jau sekmadienio vakare šiame restorane prie vieno staliuko sėdėjo vaikinukas su „paloskiuotais“ treningais (su nėščia mergina), o prie kito – madingai apsirengęs vyrukas, su auksine grandinėle ant rankos ir dar dviem būtinais bachūro atributais šalia: gerai padažyta panike ir „pederaske“… Argi neromantiška?? 

Vertinimas: 9 iš 10
Kaina: pietūs/vakarienė dviems su margaritomis ~30 EUR (be desertų ir arbatpinigių)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *