ASIA VIET: Vietnamo virtuvės atstovai be egzotikos

Jau gerą valandą sėdžiu prie tuščio Word‘o lapo. Kaip filmuose, vis pradedu kažką rašyti, bet greitai viską ištrinu ir vėl žiūriu į tuščią lapą.

Labai norėjau Jums išspausti kažką ypatingo ir įdomaus iš savaitgalio viešnagės pas Asia Viet, bet nepavyksta. Nors ten ir nebuvo blogai, bet – tiesiog neblogai, tad ilgai Jūsų negaišinsiu.

Asia Viet Vilnius

:
kaip ir priklauso egzotišką virtuvę atstovaujančiai vietai, jos interjero tema liks tabu ir jų pasirinkimų nekvestionuosiu, nes tiesiog jo nesuprantu (galite patys įvertinti foto).

Asia Viet Vilnius Asia Viet Vilnius Asia Viet Vilnius Asia Viet Vilnius

:
pirma mintis jį pavarčius – „oho, koks pasirinkimas“. Po 10 min. ir pavargusio žvilgsnio supranti, kad čia viskas atsikartoja t.y. Kepti ryžiais su daržovėmis/kiauliena/krevetėmis/vištiena/jautiena, tada vietoje ryžių parašo makaronai ir vėl iš naujo. Nepamenu kada paskutinį kartą taip pavargau nuo meniu skaitymo, bet jiems pavyko.

Na, bent kainos labai draugiškos ir daugelio patiekalų siekė ~5-7 EUR, o brangiausiai t.y. 9,50 EUR kainavo krevetės, tad bent čia Kubilius ir Koncervatoriai Jums kiaulės nepakiš.

:
Vietnamietiška arbata (2 EUR) ir Vietnamietiška kava (1,30 EUR), Pho sriuba su jautiena (4 EUR už mažesnę porciją), Kepti Pho makaronai su jautiena (5,50 EUR) ir Kepta antiena su grybais (7,50 EUR).

:
Atkeliauja kava/ arbata. Žinote, gal trečią kartą ragauju vietnamietiškos kavos (negaliu garantuoti dėl jos autentikos, remiuosi LT skoniu), bet regis jau žinau iš ko išsilaiko kondenstuoto pieno pramonė Lietuvoje. Viskas ok, man patinka ta kava ir matyt ją ragausiu toliau, bet kaip po 1 indelio supylimo į kavą jie dar sugeba išlaikyti stiprų kavos skonį?

Asia Viet Vilnius

Pamačius Pho sriubos porciją apsidžiaugiame, kad užsisakėme „mažesnę“ porciją, nes jos užteko dviems žmonėms. Skonis taip pat neblogas, tik man pritrūko egzotiškos pojūčio.

Asia Viet Vilnius
Pho sriuba

Norėdamas taisyti egzotikos situaciją prisidėjau tiek Siracha padažo, jog vienu momentu supratau, kad saikas išrastas ne veltui, o už jo trūkumą ir prisidarytą „aštrią egzotiką“ moku intensyvesniu prakaito tekėjimu, nei mėgėjas bėgikas po įveiktų 20km.

Ant stalo padedami antri patiekalai. Mes čia kiniečių restorane? Nes vaizdas kažkoks analogiškas ir ypač tos kopūstų salotos.

Asia Viet Vilnius
Kepta antiena su grybais

Žmonos kepta antiena man kažkodėl labiau primena garintą, nei keptą maistą. Bet nuo to jai tik geriau, nes garinimas – jos mėgstamas kiniečių maisto ruošimo būdas. Tfu, vietnamiečių. Ragaujant šio patiekalo pajuntu egzotikos užuomazgas, bet jos buvo per mažai, kad pagirčiau.

Asia Viet Vilnius
Pho makaronai su jautiena

Kaip mano Pho makaronai? Deja, bet juose jutau tik makaronus. Nei kažkokių netikėtų prieskonių derinių, nei įdomesnio mėsos marinato skonio. Spėkite ką dariau? Aha, vėl Siracha padažas…

Visgi, nors nebuvo neskanu, bet vidinis nusivylimo jausmas manęs neapleido iki pat pabaigos ir vis galvojau: „gal aš tiesiog pasirinkau ne tą patiekalą? Gal kiti buvo labiau egzotiški?“.

:
pavalgyti užsukti galima. Ir nors šis vietnamiečių maisto taškas mums yra artimiausias, bet kitą kartą mes geriau pavažiuosime iki Karoliniškių, kur gavome daugiau netikėtų skonių nei čia.

Norėčiau palinkėti šiai vietai paieškoti įdomesnių sprendimų nei platus ir nuobodus meniu, nes kol kas man susidaro įspūdis, kad buvo lygintasi su kiniečių „restoranais“, o ne kitais Vietnamo virtuvės atstovais.

Vertinimas: 6,5
Kaina: 20,30 EUR už pietus dviems

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *