Berlin’o Bistro: eiliniai kebabai su neeiliniu marketingu…

Sekmadienį pasidalinau čeburekų įspūdžiais iš stoties rajono, bet tai nebuvo vienintelis šio savaitgalio stotinis eksperimentas… Šeštadienį aš lankiau ir kitą vietą – Berlin’o Bistro, tik po pažinties su jais man reikėjo laiko susigaudyti ką ten radau.

Berlino Bistro Kebabas Pitoje

Viskas prasidėjo nuo to, kad apsilankius pas juos apie 13 val. mes buvome vieninteliai klientai. Mane tai nustebino, nes galvojau, kad einu į kažkokią hipsterių išpuoselėtą bei mėgstamą vietą, o ten tuštuma… Na, vieninteliai, tai vieninteliai, ne dėl kitų čia atėjome.

Kažkaip sunkiai mums sekėsi susikalbėti su aptarnaujančiu personalu. Nebuvo jis nemandagus, tiesiog vis perklausdavo ką mes pasakėme… Užsisakome du VOKIŠKUS kebabus, pitoje ir lavaše. Taip pat bulvyčių ir salotų (po 1 EUR) bei desertui – vaflį ir išeinam laukti į valgymo salę.

Berlino Bistro Interjeras

Lyginant su čeburekų „kavinės“ interjerą su šia kebabine, tai čia nebuvo jokios autentikos (na, raudonų plytų siena ). Viskas atidirbta ir… Nuobodu. Viskas vienodai ir tvarkingai išrikiuota. Ant kiekvieno staliuko galima rasti po du vazonėlius su žalumynais ir plastmasiniais (!) įrankiais. Čia Vokiškos tvarkos įtaka? Manęs tai nesužavi, ką jau kalbėti apie tituluotą menininkę/grafikę – mano žmoną.

Jei ne vaizdas pro langą, tai galima ir užsinuobodėti negyvai… O dar ta muzika… Power Hit radio ar pan. stiliaus hitai. Tiesą sakant, sudėjus plastmasinius įrankius ir muziką, tai gal ir galima suprasti, kad esi stoties rajone.

Pagaliau išgirstame kaip mus pašaukia pasiimti kebabų, tad skubiai bėgu prie atsiėmimo vietos. Dar maža smulkmena – paaiškėja, kad vaflio visgi neužsakiau (-ė)… Paklausia ar dar jo pageidausiu, gal dar iškepti? Nereikia… Nereikia…

Berlino Bistro Bulvytes

Taigi, kebabai jau ant stalo. Kaip visada pradedu nuo bulvyčių. Jos man patiko, tikrai patiko. Sūrokos, su lupena ir minkštos t.y. visai kitokios nei esu įpratęs, bet tikrai skanios. Dar paragauju žmonos „salotų“ kurios iš tikro yra tas pats kebabo daržovių įdaras, tad nežinau kokio dar komentaro apie tai reikia.

Aš užsisakiau kebabą su pita ir turiu pasakyti, kad pastaroji buvo labai gera. Tinkamai apskrudusi ir traški, o vidus minkštas, tad abejonės dėl jos šviežumo man nekilo. Tada sekė eilinė kebabo su pita problema (?) – daržovių sluoksnis. Jų buvo daug ir trūko padažo. Dar kalbant apie daržoves, tai po valgio atrodė, kad pusę jų sudarė svogūnai, tą patį sakė ir žmona, nors valgė lavašo variantą.

Berlino Bistro Kebabas Lavaše

Kokių dar komentarų reikia? Mėsa (vištiena) buvo gana nebloga (nors ir mažokai įdėta), padažai geros kokybės (irgi neperspausta su kiekiu, žmonai net per mažai buvo, tad savo kebabą įvertino kaip sausą).

Po valgio mus aplankė vienas klausimas – tai kuo šitie kebabai skiriasi nuo kitų kebabų? Čia tas pats kioskų valgis, tik aplinka gražesnė ir nėra kur automobilio šalia pastatyti… Ai, dar aplankė svogūnų kvapas, nes jų buvo gerokai per daug ir jie savo aštrumu užgožė kitus skonius.

Tada ir supratome, kodėl čia nebuvo žmonių. Tam, kad kažkur eitum reikia atsakyti į vieną klausimą: KODĖL? Todėl, kad čia VOKIŠKI kebabai? Na, manęs šis triukas daugiau nesuvilios… Kebabai kaip kebabai, aplinka kaip šimtuose kitų vietų, lokacija irgi visai nedėkinga pvz. čia neužsuksi keliaujant po barus, čia turi eiti specialiai, o tokiam ėjimui tiesiog nėra motyvacijos ir atsakymo (net vakaro pradžios čia negali pradėti, nes alkoholiu jie irgi neprekiauja).

Tad stoties mūšyje vienareikšmiškai laimi sekmadienio Čeburekai su savo autentinka. Kai kam ta autentika gal ir atrodo atgrasiai, bet ji bent jau turi istoriją… Ir esu tikras, kad ta istorija tęsis gerokai ilgiau nei Berlin Kebabai… Gaila, bet tokia yra mano prognozė šiai vietai…

Vertinimas: 6 iš 10
Kaina: kebabai pitoje ir lavaše po 3,10 EUR

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *