Briusly: dar niekada nenuvylė

Kiek kartų galima nusivilti, bet vistiek bandyti kol galutinai nuleidi rankas? Pvz. paskutiniai du Cubanos sumuštinių bandymai buvo tikra katastrofa ir galvojau, kad greitu metu jokiam sumuštiniui trečio šanso jau neduosiu.

Bet… Kartais reikia tiesiog kažką nežymiai pakeisti ir galima atrasti tikrai neblogų dalykų… Šiuo atveju, tas nežymus pakeitimas – sumuštinių gimtinė (bent pavadinimas).

Penktadienį, iškart po Jolantos Kyzikaitės naujausios parodos atidarymo, su žmona, atsidūrėme mūsų mėgstamoje vietoje: Briusly.

Briusly Skanus sumustinis

Nežinau ar parodos atidarymo metu ragautas vynas, ar šiaip gerumas mane užliejo, bet paskaičiau apie jų siūlomą Filipinietišką sumuštinį su jautiena ir nusprendžiau dar kartą surizikuoti (su Kuba, tai nebūtų net litras viskio padėjęs, su ja tikrai viskas baigta) …

Žmona, kaip ir dažniausiai, užsisakė Pad Thai, o aš užkibau ant jautienos gabalėlių, marinuotos paprikos, mėlynųjų svogūnų ir majonezo derinio patiekto panini badelėje, kartu su bulvių skiltelėmis bei jogurto ir mėtų padažu…

Atnešė lyg ir paprastą sumuštinį. Pradėjau nuo bulvyčių ir turiu pasakyti, kad jos tikrai nėra jo stiprioji pusė. Bulvytės pasirodė nuobodžios, beskonės (dar pamiršo druska pabarstyti, o atskirai jos man irgi nepateikė). Padažas kiek padėjo pakeisti bulvyčių skonį į gerąją pusę, bet jis greitai baigėsi, tad malonumo buvo maža (bet čia tik priedas)…

O sumuštinis… Likau sužavėtas! Valgydamas prisiminiau didžiausią Cubanos trūkumą – ten daugiausiai laiko praleidi springdamas batonu, o čia… Panini labai nežymiai kišosi į mano santykius su jautiena, marinuotomis paprikomis ir kartais pasireiškiančiu svogūno skoniu… Kai kas gal sakys, kad ten yra per daug majonezo, bet po sauso vyno man tai buvo pats tas. Jis nesugebėjo užgožti jautienos skonio ir mane tai papirko.

Dar turiu pastebėti, kad patyrėme šiokį tokį šoką dėl aptarnavimo… Kas nutiko? Mus pasitiko prie durų, nuvedė iki staliuko ir dar vidury valgio papildė vyno taures… Tai tikrai padėjo gerai praleisti laiką.

Briusly išsaugo vietą Naminės anties ir jo žmonos topuose. Pasitaisykit su bulvytėmis ir dar tikrai susimatysim.

Vertinimas: 9 iš 10
Kaina: 6 EUR

P.s. rekomenduoju aplankyti ir mano minėtą Jolantos Kyzikaitės parodą „Kauliukų tapyba“ (https://www.facebook.com/events/1092947254093019/), tikrai verta.

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *