Broomsy: viskas nuo 1 EUR

Ok, šia žinia ketinau pasidalinti kitą sav., bet taip susiklostė sitaucija, kad ji jau nebebus tokia kokios tikėjausi ir turiu informuoti šiandien.

Taigi, prieš porą dienų dienos šviesą išvydo mano ir Ilja laurs/ Nextury Ventures kurtas naujas projektas – www.broomsy.lt

Tai vieta kur galėsite įsigyti įvairių daiktų nuo 1 EUR (telefonai, knygos, sporto ir laisvalaikio prekės ir t.t.). Tiesiog siūlote savo max kainą ir laukiate aukciono pabaigos.

Arba galite patogiai parduoti savo nenaudojamus daiktus t.y. užpildote trumpą formą, sukraunate viską į dėžę, o mes juos iš Jūsų paimame, sufotografuojame, sandeliuojame ir parduodame. Paprasta?

Skelbiu šiandien, nes kažkas jau aktyvavo mano žymiosios kepsninės aukcioną (kurią pakeitė Kamado BONO). Aukcionas truks 72 val., tad jei ieškote kuo pakeisti savo šašlykinę su ištrupėjusiu dugnu ar tiesiog tikite, kad ji taps kolekcinė (Ančių Medžioklė ant jos iškepė dvi Burgerių porcijas) – paskubėkite ir dalyvaukite aukcione.

Ten rasite ir kitų labai gerų daiktų, tad užsukite ir pasidairykite (žinome, kad platforma dar nėra tobula, bet stengsimės ją tobulinti ir gerinti). Ir ne, tai nėra Scamas – visi daiktai realūs ir fiziškai guli mūsų sandėlyje.Broomsy

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *