Burgerių Eurovizija

Taip sutapo, kad praėjusią savaitę Australija dalyvavo ne tik Eurovizijoje, bet galėjo įvertinti ir geriausius Burgerius Lietuvoje.

Tokią galimybę jiems suteikė mano draugas iš Australijos, kuris dalį savo atostogų praleido Lietuvoje.

Man buvo patikėta labai rimta užduotis – aprodyti geriausias vietas, kur galima rasti Burgerius. Laikas buvo labai ribotas, tad teko išsirinkti vos 3, mano manymu, geriausia vietas… Mažai kas nustebs, kad jomis tapo: Boom Burgers Lithuania, Drama Burger ir Le Butcher

Taigi, kaip jis (ir aš) įvertinome kiekvieną iš jų?

Drama Burger, Boom Burgers, Le Butcher Vilnius

Le Butcher – tai buvo pirmoji mūsų aplankyta vieta. Deja… Kažkada tiek ovacijų sulaukusi vieta jo visiškai nesužavėjo… Valgydamas jis vis kartojo, kad Burgeris visai neblogas (gal iš pagarbos man), bet kai aš isdėsčiau savo nuomone, tai prisipažino, jog daugiau čia grįžti tikrai nenorėtų.

Ir aš jam pritariu, buvo labai silpnai. Coleslaw vos suvalgiau, jos buvo beskonės… Tas pats ir su bulvytėmis… Jei padavėjui paklausūs: „ar patiko?“, gali pagirti tik padažą prie bulvyčių (Satay), ką tai reiškia? (iš jo linksėjimo manau, kad aš jau ne pirmas tai sakau…) Gaila… Aš čia irgi neberekomenduoju eiti, sorry.

(Gailestį nuplovėme jau seniau patikrintu receptu – 7 Fridays bar Vilnius alumi ir kepta duona. Manau jis bent kažkiek atsigavo po pirmos nesėkmės)

Boom Burgers – šią vietą, be manęs, jam rekomendavo dar kažkas, tad tiesiog privalėjau jį ten nusivesti (nors ir taip būčiau tai daręs).

Burgeryje jis pasigedo tikrojo BBQ skonio ir kvapo… Boom! man visada asocijuojasi su pastovumu ir kokybe, bet jų Burgeriuose trūksta kažkokio netikėtumo skonyje/ mini stebuklo, po kurio išsiplečia akys ir atsiranda šypsena veide… Taigi, buvo gerai, bet kažko pritrūko… Jam ypač patiko bulvytės, kurias rekomendavau kaip geriausias Vilniuje (pliusas man).
Čia dar bus galima grįžti.

Drama Burger – kadangi Lietuvoje jis atostogauja jau ne pirmą kartą, tad šią vietą jau buvau aplankęs praeitais metais (atsiminimai buvo geri).

Ėjom čia su didelėmis viltimis… Ir džiugu, kad jos pasiteisino bei mūsų bendru sutarimu Drama Burger tampa šio mini konkurso nugalėtoju. Jiems pergalę atnešė mėsos sultingumas, persipynęs su specifiniu BBQ dūmelio prieskoniu, o prie Burgerio puikiai suderėjo Coleslaw salotos (visiems sakau, kad geriausias Coleslaw rasite Drama Burger (dabar žinau kur ir blogiausios), o bulvytes Boom Burgers).

Lauksim jo grįžtant ir kitais metasi, gal surengsim dar vieną konkursą, nes dar tikrai daug vietų liko kurios vertos mūsų apsilankymo ir tarptautinio lygio vertinimo.
O gal net man pačiam pavyks nukeliauti į Australiją ir paragauti jų firminio Burgerio su kiaušiniais, ananasais ir burokėliais (yra ten ir mėsos, nebijokite)… Ok, nenoriu jo ragauti, bet vardan eksperimento ir Jūsų…

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *