Burgerių kainų burbulas: riba pasiekta…

Kam rūpi būsto kainų BURBULAS, o kam – Burgerių kainų BURBULAS… Deja, bet akivaizdžiai matau, kad situacija jau nekontroliuojama, todėl skelbiu protesto akciją!

Kas nutiko?

Penktadienio vakaras. Po darbo su žmona užsukome į Studio 9. Ėjome ten tiesiog ramiai pasisėdėti prieš kultūrinę programą Operos ir baleto teatre.

Peržiūrėjęs meniu instinktyviai užsisakiau Burgerį, bet šį kartą be jokio nori jį vertinti, analizuoti ir t.t.

Nenoriu per daug lysti į skonio subtilybes, noriu įvertinti tik jo kainą t.y. 8,5 EUR… Kai užsisakinėjau man tai nei kiek nekliuvo, nes kažkaip jau pripratau mokėti po 6, 8, 10 EUR už Burgerius. Visgi sumokėjęs už maistą akimirkai susimąsčiau…

Burgeriu Revoliucija Lietuvoje

8,5 EUR? Už ką??? Paskutinį kartą, kai pas juos lankiausi, jis kainavo 7,5 EUR, praėjo keli mėn. ir jau visu euru brangiau. Nemėgstu svaidytis frazėmis, kad viskas brangsta, euras 1:1 su litu ir t.t. Man priimtina argumentų kalba.

Taigi, klausimas: kas pasikeitė, kad jis vėl pabrango? Pagerėjo jo kokybė? Skonis? Priedai? Mėsa?

Atsakymas: NE. Jis buvo toks pats vidutinis kaip ir paskutinį kartą.

O gal personalas uždirba daugiau? Nelabai tikiu…

Studio 9 Burgeris

Deja, bet jaučiuosi kažkiek prisidėjęs prie šio burbulo, nes kaip ir užsiimu Burgerių populiarinimu… Ir atrodo, kad kiekviena vieta pradėjo į meniu kišti Burgerius (geriausiu atveju vidutinės kokybės) uždėdama jiems kainas „iš lempos“. Blemba… Aš už Burgerius panašiai moku Londone, Stokholme, Barselonoje (čia net pigiau) ir man tai jau neatrodo normalu.

Todėl nuo šiol atsisakau mokėti Lietuvoje už Burgerį daugiau nei 7 EUR. vietose kurios nesispecializuoja juose. Kodėl? Nes savo kainos jie nesugeba atidirbti. Nebent konkreti vieta mane sugebės įtikinti, kad jų produktas vertas didesnės kainos pvz.: marmurinė jautiena, trumai, aukso dulkės, šampano taurė prie jo ar pan.

Tai mano subjektyvi nuomonė, bet visus skatinu įsivesti kažkokią ribą (yra labai gerų variantų Vilniuje ir už 6 EUR.). Geriau jau jie išmeta juos iš meniu (dažnu atveju taip bus geriau, nes nediskredituos Burgerių vardo) nei mulkina žmones naudodamiesi jo populiarumu…

Laikas Burgerių revoliucijai?

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *