Čili pica: aplankėme, pavalgėme, nemirėme

Vienas postas ir -500 sekėju.

Kaip tai pasiekti? Skaitykite toliau, nes tuoj išvysite vieną iš labiausiai „hipsterius“/“miestiečius“ ir kitą „grietinėlę“ gąsdinančių maitinimo vietų pavadinimų – Čili Pizza Lietuva. Taip, perskaitėte teisingai – mes ten ne tik užsukome, bet dar ir apžvalgą padarėme.

Čili pica, Ančių Medžioklė

Bijau sumeluoti kiek laiko čia nekėlėme kojos, bet kažkaip taip gavosi, kad atvykus gyventi į rajoną, kuriame praktiškai nėra kur pavalgyti t.y. Kalnėnus, esi priverstas apsvarstyti kiekvieną vietą kur yra maisto (atsiimu savo pašaipas skirtas Antakalniui). Ypač, kai nenori toli keliauti, o tavo namams vis trūksta dar vieno niekučio iš Ikea + nori cepelinų + nori sėdėti lauke.

Taip mes atsidūrėme Nordikoje įsikūrusioje Čili picerijoje.

Čili pica, Ančių Medžioklė Čili pica, Ančių Medžioklė

Vos įsitaisius lauke, na jei tiksliau – automobilių stovėjimo aikštelėje, prie mūsų prieina (gal net pribėga) vaikinas vardu Dominykas. Padeda meniu, užduoda standartinį klausimą apie gėrimus ir palieka mus pagalvoti.

Po kurio laiko Dominykas grįžta ir mes pradedame vardinti savo norus: šaltibarščiai (2,39 EUR), Cepelinai (4,39 EUR), Kalifornijos pica (4,39 EUR) ir užkepti blyneliai su sūriu ir kumpiu (3,99 EUR).

Ne, mes nebuvome beprotiškai alkani, bet nežinojome kada čia vėl grįšime, tad ragauti norėjosi visko. Prie to prisidėjo ir išvaizdžios meniu nuotraukos, kurioms laiko ir resursų nepagailėta, o tai dar labiau skatina elgtis neracionaliai (negi nuotraukos meluos?).

Visgi, pačiame užsakymo procese mus nustebino ne meniu su savo „patiunintomis“ nuotraukomis, o malonus, profesionalus ir labai teisingas Dominyko bendravimas, kuris man net atrodė per geras (kaip tokiai tinklinei vietai). Už visą mūsų bendravimo laiką – jam tik komplimentai. Tiesą sakant, jis sukūrė 50-60 proc. mūsų nuotaikos ir sustiprino mano norą pasidalinti tuo su Jumis.

Kadangi jau žinote kas mus ten sužavėjo labiausiai, galime eiti prie maisto.

Pirmieji atkeliauja šaltibarščiai.

Čili pica, Ančių Medžioklė
Biudžetiniai šaltiibarščiai

Jų skonis nebuvo blogas, bet porcija labai jau biudžetinė ir ypač kalbant apie ingredientų kiekį. Pvz. kiaušinio ten tebuvo koks 1/5, o norint pasemti burokėlių reikėjo palenkti bliudelį, kad jie susikoncentruotų į vieną vietą (ir tada jau „kabinti“). Bet negaliu ignoruoti fakto, kad jie buvo labai tinkamo rūgštumo ir pati kefyro konsistencija man nepasirodė skiesta ar pan., kaip kitur nutinka. Išvada – valgyti galima.

Čili pica, Ančių Medžioklė
Cepelinai

Cepelinai vėlgi buvo valgomi, bet didelio džiaugsmo neatnešė ir aš juos pavadinčiau švelniais. Bet ne gerąja švelnumo prasme, o tokia niekine, kai tu valgai, bet viskas taip švelniai dingsta tavo burnoje, kad nelabai supranti kas tai per skonis.

Virtų bulvių skonis gerokai užgožė tarkius, o spirgučių padažas buvo lyg laboratorijoje išaugintos mėsos ir visiškai nepriminė normalių spirgučių (matyt dar tik tobulinama technologija). Panašiai ir su įdaru – mėsą matai, o skonio nejauti. Vėlgi – valgyti galima, bet ar būtina?

Čili pica, Ančių Medžioklė
Užkepti blyneliai

Ok, eikime prie blynelių – man jie visai patiko. Na, tiesiog ten nelabai kažką galima ir sugadinti t.y. paimi blynelį, įdedi sūrio, kumpio, tada viską užkepini ir Voilà. Patiko pačių blynelių storumas ir gal net sakyčiau tešlos purumas/lengvumas. Naudotiems produktas taip pat nusiskundimų neturiu, tad viskas gerai su šiuo patiekalu.

Čili pica, Ančių Medžioklė
Pica

Tada pica… Valgydamas ją, su gausiai užpiltu kečupu, sekundei nusikėliau 20 metų atgal, į Palangą. Laiką, kai po valgio Čili picoje nebuvo gėda niekam apie tai papasakoti ir mes su mama ten užsisakydavome Vezuvijaus šeimyninę už ~22-24 LT (su galimybe ant jos neribotai piltis Heinz kečupą). Dieve, iki šiol pamenu tą nepakartojamą kečupo skonį… Na, nes be jo realiai nieko ir nejausdavai (dabar kečupas jau kitas, bet asociacijos kažkaip liko).

Gerai pagalvojus, tai ne taip ir pabrango viskas šioje picerijoje, nes su pritaikyta nuolaida, 30 cm Vezuvijaus pica dabar kainuoja 4,39 EUR. T.y. panašiai kaip prieš 20 metų kainavo Čili picerijos alternatyva – klausytis Katunskytės „koncerto“ kokiame nors Basanavičiaus gatvės „kabake“ (tada kainuodavo 10 LT žmogui už „vakaro programą“. Kažkodėl manau, kad jos koncertų įkainiai irgi nelabai pakito nuo tų laikų).

Tad ar tikrai Euras su Litu pasikeitė santykiu 1:1??? (Čia Jums argumentas, jei kada prireiks)

Bet grįžkime prie picos. Atvirai sakant aš tikėjausi blogiau. Galvojau, kad su savo taupymo politika, kuri prasidėjo dar man studijuojant, šiuo metu ant picos aptiksiu tik du šaukštelius (arbatinius) pomidorų pastos, dvi šoninės juosteles ir lygiai tris juosteles svogūno, bet viskas buvo gerokai normaliau.

Nemeluosiu sakydamas, kad tai buvo labai gera pica, bet negaliu sakyti, kad ji buvo bloga. Priedų pakankamai, skonio pakankamai (BBQ padažas gal kiek per saldus man) ir viskas pateikta tvarkingai. Aišku, jei kažkas man būtų pakišęs sąskaitą su 8,79 EUR, tai smurto nebūtume išvengę, bet už 4,39 EUR, su normaliu aptarnavimu – viskas labai ok.

Tai kur moralas?

Na, Čili picoje tikrai galima valgyti. Tai nebus High End pietūs, bet kai tau reikia kažkur nueiti su kompanija/vaikais norinčiai visko (nuo cepelinų iki picos), tai kodėl ne? Ir galų gale, sumoki už begalę maisto, kurio net negali įveikti, ne 120 EUR, o 17,04 EUR ir čia net su gaiviaisiais gėrimais (pritaikius nuolaidą ir nepridėjus arbatpinigių).

Prieš ten keliaujant mūsų lūkesčiai buvo minimalūs ir gal todėl mes gavome kiek daugiau nei tikėjomės. Tad patikra atlikta – Ančių Medžioklės leidimas ten lankytis reikalo prispaudus yra duotas.

P.s. Dominykai, eik kalbėtis dėl didesnio atlyginimo, o jei nesutiks – prie CV pridėk šią rašliavą, nes tavo indėlis į jos atsiradimą yra labai didelis.

Vertinimas: 🙂
Kaina: 17,04 EUR už pietus dviems (trims?) su gaiviaisiais gėrimais

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *