Craft Pizza: iki Amerikos labai netoli, bet…

Po nevykusio bandymo atrasti Ameriką Antakalnyje mane pasiekė žinios apie galimus Amerikietiškos picos signalus Šiaurės miestelyje…

Tad jau antrąją Velykų dieną atsidūriau Šeimos aikštėje 3, kur įsikūrę – Craft Pizza (įėjimas pro Skypark).

Jie save pristato taip: „Craft Pizza – Amerikietiško storesnio bei sotesnio pado picos“. Skamba neblogai? Be viso to, jie dar rašo, kad naudoja 100% mozzarelą, sertifikuotus ekologiškus miltus, savos gamybos pomidorų padažą… Žodžiu „shut up and take my money“!!!

Craft Pica Vilnius

Aplinka visai maloni ir jauki, tik nežinau ar būtų labai jauku jei būtume ten atsidūrę piko metu, kai Skyparkas yra pilnas vaikų (mums to neteko patirti, nes antrą Velykų dieną tėvai dar ko gero negalėjo pakilti nuo stalo, tad mėgavomės ramybe).

Craft Pica Vilnius Craft Pica Vilnius

Nežinau ar dėl to, kad tai buvo šventinė diena, ar „šiaip“, bet mus aptarnavęs personalas netryško džiaugsmu. Mums net pasirodė, kad aptarnaudamas jis kentėjo… Labai dėl to pergyvenom t.y. dėl mūsų sukeltų nepatogumų, bet ką darysi, visiems geras nebūsi. Gerai, kad picas užsakėme išsivežimui, tai neapsunkinome jo nutvarkant mūsų stalą.

Užsisakant nepastebėjome, kad picą galime susikurti patys, tad rinkomės iš jų siūlomų variantų t.y. iš 7 rūšių (na, kiek mažokas pasirinkimas…). Picas jie gamina dviejų dydžių: mažas ir dideles (jei gerai pamenu -24/36cm), o jų kainos 5,5/8 EUR (Margarita 4,5/7 EUR). Kadangi skrandžiai buvo kiek pratampyti po šventinio valgymo, tai užsisakėm Buffalo ir Bekono picas (vieną didelę ir vieną mažą).

Picos buvo pagamintos ir iškeptos gana greitai, o personalas kažkaip įveikęs savo aptarnavimo skausmą, sukamuoju judesiu net pamėtė picos padą į viršų (meditacija?), tad greit pasiėmę užsakymą iškeliavome namo (gal ateičiai būtų galima gauti maišelį?).

Craft Pica Vilnius
Maža Buffalo pica

Taigi, ką radome dėžučių viduje? Taip, tai buvo Amerikietiško, storesnio, pado picų atstovės! Pagaliau radau tai ko taip ilgai ieškojau. Nors padas buvo storesnis, bet tikrai ne per storas ir neatrodė, kad tu valgai batoną su priedais. Jis buvo deramai purus, lengvas ir valgomas iki kraštų. Sūrio nepagailėta (kaip ir turi būti tokioje picoje), bet valgant mus vis kamavo kažkoks keistas jausmas…

Skanu, bet kažko trūksta… Ši mintis vis neapleido… Ir tikrai, kad šias picas galėčiau liaupsinti kaip etaloną jas reikia tobulinti. Gal verta pabandyti sūrių mix‘ą? Cheddar + mozzarella (Cheddar‘is įneštu stipresnio skonio pojūtį). Arba kažkokie spec. priedai kurie picas padarytų sultingesnes? Spec. padažas? Daugiau daržovių? Nes jos buvo sausokos… Skanios, bet sausos…

Craft Pica Vilnius
Didelė Bekono pica

Dar mums užkliuvo labai plonai pjaustyti ingredientai. Tiek mėsa, tiek daržovės buvo beveik permatomi ir todėl kepimo metu praktiškai sunyko. Tu juos matai, bet skonio iki galo negali ištraukti iš jų.

Tad toks labai keistas pojūtis. Valgai, skanu, bet ir negali labai girti, nes iki aukščiausių vertinimų trūksta WOW ingredientų/unikalumo… Ir deja, bet vien padas to negali suteikti.

Tai buvo skaniausia tokio tipo pica Lietuvoje, bet tik todėl, kad niekas kitas to nedaro, o kas bandė – tai susimovė (jei žinote kas dar tokias gamina, tai paminėkite tą vietą komentaruose). Esu tikras, kad čia dar grįšiu, tad kito vizito metu tikiuosi rasti atnaujintą meniu su WOW ingredientais (FB meniu nepakito nuo 2015 metų lapkričio) ir sulaukti bent vienos personalo šypsenos.

Vertinimas: 7 iš 10
Kaina: picos 5,5/8 EUR (Margarita 4,5/7 EUR)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *