DOCK (Klaipėda): Oscaras už vaizdą, bet su skoniu dar reikia padirbėti

Kokio didžiojo miesto Burgerių dar nėra aprašiusi Ančių medžioklė?

Ar tik ne Klaipėdą aš iki šiolei kažkodėl ignoravau?

Todėl privalėjau pasinaudoti proga atvykti čia per mūsų trumpas atostogas pajūryje ir viena diena buvo skirta būtent šiam miestui.

Atidžiai išanalizavę Burgerių rinką ir kitų žmonių rekomendacijas patraukėme į DOCK, kurią ne vienas žmogus įvardijo kaip geriausią Burgerinę Klaipėdoje.

Dock Burgeriai Klaipėda

Tik įėjus mūsų akis pradeda džiuginti skoningas interjeras. Gal net sakyčiau, kad geriausias mano matytas 2017-ais metais tokios vietos apipavidalinimas.Dock Burgeriai Klaipėda Dock Burgeriai Klaipėda

Mėlyna, balta ir juoda spalvos labai derėjo tarpusavyje, o jas papildė tinkamos interjero detalės pvz. oda trauktos kėdės, akmeninės žvakidės ir t.t. Net atviros virtuvės vaizdas idealiai tiko prie šio industrinio dizaino.

Dock Burgeriai Klaipėda Dock Burgeriai Klaipėda

Pirmas įspūdis labai geras ir mes duodame jiems pasitikėjimą kreditu.

Su aptarnavimu irgi viskas būtų lyg neblogai, bet personalas turi jausti ribas t.y. kur jis jau nėra mūsų “draugelis” ir reikia prilaikyti liežuvį už dantų.

Gumą, mus aptarnavęs vaikinukas, pertempė tik kartą, pristatant maistą ant stalo t.y. po poros “pabendravimų”, tad gal įsijautė ir nesuprato kur, su kuo ir kaip galima juokauti/ “patraukti per dantį”? (atleidžiu)

Dėl maisto – užsisakėme porą Klasikinių (Black angus, šoninė, sviestinė bandelė, čederis, rauginti agurkai, marinuoti svogūnai, pomidorų ir alioli padažas), Rūkytą (Black angus, šoninė, tamsi kvietinė bandelė, čederis, porai, kalendros, rūkytas majonezas) bei Vištienos Burgerius (vištienos file, sviestinė bandelė, čederis, karamelizuoti svogūnai, su žolelėmis marinuoti pomidorai, marinuoti pankoliai, salotos, alioli padažas).

Prie jų dar buvo galima rinktis vieną garnyrą: bulvytes, aštrias pupas arba salotas.

Mes pasirinkome salotas (na, beveik visi pasirinkome salotas. Draugas pasirinko bulvytes, bet ir jam atnešė salotas, tai gavosi – MES VISI).

Prieš pradedant nagrinėti mums atneštus Burgerius noriu pasidalinti savo gėrimo nuotrauka (negaliu atskleisti ar jis buvo alkoholinis, ar ne).

Dock Burgeriai Klaipėda
Kokteilis – šedevras

Esate mate kažką gražesnio??? O ir skonis niekuo nenusileido išvaizdai – geriausias kokteilis 2017 metais, visomis prasmėmis (taip, gavau cheescake šalia)!

Ir kuo, kuo, bet pateikimu jie tikrai gali pasigirti. Visi mūsų Burgeriai tiesiog spindėjo lyg po grožio salono. Matosi, kad šioje vietoje moka nustebinti savo klientus.

Deja, bet paragavęs salotų lieku kiek nusivylęs . Vėl gražu, bet kur skonis? Kodėl nejaučiu džiovintų alyvuogių poskonio ir fetos padažo (alyvuoges bent mačiau)? Toks jausmas, kad valgiau agurkus su grietine.

Dock Burgeriai Klaipėda
Agurkų ir grietinės salotos

Bet tikrai, kur ta feta ir jos padažas? Niekas manęs nepajėgs įtikinti, kad ten buvo fetos ar kito skonio. Tiesiog gražiai pateikti agurkai su grietine ir taškas. Draugas tik paragavęs padeda salotas į šalį, nes jo užsakytų bulvyčių skonio išvis neprimena (aš bent žinojau, kad agurkų gausiu).

Su Burgeriais jau geriau, bet jų nelaimei aš dar prieš eidamas pas juos išsikėliau didžiulius lūkesčius ir čia tikėjausi rasti TOP Burgerius.

Dock Burgeriai Klaipėda
Klasikinio Burgerio skonis buvo paslėptas tarp didelio ingredientų kiekio…

Deja, bet nors jie buvo geri, bet į mano geriausiųjų sąrašą nepatenka (mano vertintas – Klasikinis). Ir negelbėjo jų viena skaniausių bandelių, idealus mėsos kepimas ar nepriekaištinga išvaizda – jis tiesiog buvo perpildytas priedais, o kai kažko perpildai, tai dingta visa Burgerio esmė.

Dock Burgeriai Klaipėda
Rūkytas Burgeris

Mano TOP Burgeriuose privalo būti harmonija ir mėsa niekada negali pasislėpti po kitais priedais. Priedų gali būti daug, bet čia jau profesionalumo klausimas kaip juos suderinti/parinkti proporcijas, kad mėsa būtų Nr. 1.

Iki šiol pamenu Estonian Burger Factory (Talinas), kurie priedų labai nepagailėjo, bet nė akimirkai nereikėjo susimąstyti ar čia yra kažkur mėsa.

Dock Burgeriai Klaipėda
Vištienos Burgeris

Mes likome patenkinti ir mums daugelis dalykų šioje vietoje labai patiko. Pagyrų susilaukė tiek Vištienos, tiek Rūkytas Burgeriai (kiti ir paprastesni vertinimo kriterijai).

Galėčiau Jus lyginti su žemesniu segmentu ir atrodytumėte nuostabiai, bet Jūsų paties labui tikiuosi kitą kartą rasti labiau išreikštą tikrąjį Burgerio skonį, o ne jo priedų (ypač kai trūksta tiek nedaug).

Maždaug 90 proc. žmonių, ypač čia jau valgiusių, nesupras mano kritikos, bet aš ir negaliu būti teisus prieš juos. Tai tik mano nuomonė ir pastebėjimai (paremta kokių 100+ skirtingų patirčių su šiuo maistu).

Ai, kainos. Nėra pigu, bet vien už maisto pateikimą jie turi visas teisęs prašyti už Rūkytą Burgerį 9,00 EUR, Klasikinį 8,50 EUR ar kitus 8,50-6,50 EUR.

Jūs šaunuoliai! Tik pirmyn, tik pirmyn!

Vertinimas: 8 iš 10
Kaina: 6,50 – 9,00 EUR už Burgerius

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *