Don Simon picos namai: ideali vieta sekmadienio popietei

Kaip sugadinti sekmadienio nuotaiką? Paklauskite apie tai Foxes Burger & Lobster… Ne aptarnavimu ar maisto skoniu jie tai padarė, bet FB pateikti klaidingą darbo laiką savaitgaliais labai neapdairu.

Žinia, kad orai savaitgalį šiluma nelepino, o specialiai atėjus iki šios vietos pavalgyti sužinoti, kad jie dirba tik nuo 13val. buvo nepakeliamas smūgis (FB puslapyje aiškiai parašyta, kad pradžia – 12val.). Negerai, labai negerai… Daviau jiems laiko tai ištaisyti, bet niekas nepasikeitė, tad privalau apie tai informuoti ir kitus.

Regis nuotaika buvo sugadinta nepataisomai, bet valgyti vistiek reikia. Šaltis neleido nerūpestingai ir ilgai svarstyti kokio mes maisto norime, kur dar galime nueiti ir pan., tad pasiūliau senai lankytą piceriją/sushi‘nę Gedimino pr. Don Simon picos namai.

Don Simon Pica 4 metu laikai

Gana greitai nuėjome iki mūsų valgio taško ir įsitaisėme šiltoje patalpoje (prie šalčių kažkaip visur greičiau nukeliauji).

Nesu dažnas šios vietos lankytojas, bet kiekvieną kartą čia atėjus aš jaučiuosi labai jaukiai. Jie kažkaip sugebėjo sukurti šeimos restoranėlio atmosferą.Don Simon Pica Interjeras

Nežinau ar tą atmosferą sukuria interjeras, nuoširdus aptarnavimas ar ramus džiazas, bet jau po kelių minučių mes pamiršome pirmąjį dienos nusivylimą ir paspaudę „restart“ pradedame šypsotis.

Mano šypseną kuriam laikui nuima didelė atsakomybė – pasirinkti picą (atvirai sakant, jų galėtų būti kiek mažiau). Gal todėl užsisakau tokiems pasimetusiems žmonėms skirtą variantą – „Keturių metų laikų“ (5,80/ 8,15 EUR), žmona išsirinko – „Don Simon Picos namų“ (7,85/ 10,45 EUR.). Kas liečia dydžius, tai mes užsisakome mažesnius variantus, nes mus aptarnavusi mergina patikina, kad „normaliems“ žmonėms jų tikrai pakanka. Mes padvejojame, bet pasiduodame jos įkalbinėjimams.

Don Simon Pica

Picos atkeliavo ant stalo. Ar jos buvo pagamintos greitai, ar ne, net negaliu pasakyti. Nuo užsakymo momento mes visa galva nėrėme į džiazo skambesio, aplinkos ir mūsų pokalbių mišinio simbiozę, kuri prasilenkė su šalia egzistavusiu laiku ir žmonėmis. Taip, laikas praėjo greitai, bet kiek tai truko tikrojoje realybėje nežinau…

Nežinau kurioje realybėje valgiau maistą, bet jis man patiko. Picos padas buvo labai plonas (gal pernelyg), traškus ir nedominuojantis. Jis tolygiai pasidalino savo role su buvusiais priedais, kuriems taip pat neturiu jokių priekaištų. Pica buvo viena iš geresnių, kurias pastaruoju metu teko ragauti, tad šią vietą galiu drąsiai rekomenduoti.

Don Simon Picu lazdeles

Tik vienas pastebėjimas – česnakinis aliejus praktiškai niekuo nesiskyrė nuo kito, regis turėjusio būti aštresniojo varianto, bet iš to problemos nedarau.

Sekmadieniui geresnės vietos ramiam pasisėdėjimui negalėjome įsivaizduoti, net nežinau ar ten vėl eisiu dėl maisto, ar jaukumo jausmo… Ačiū.

Vertinimas: 9 iš 10
Kaina: nuo 3,95 EUR (maža margarita, kitos picos – nuo 4,95 EUR)

UPDATE: Foxes atsiprašo už nesusipratimą ir sako, nuo šio savaitgalio jie jau tikrai veiks nuo 12val. Tiesiog atsakingas asmuo per anksti (?) pakeitė info FB. Matysim kaip čia bus.

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *