Double Pizza: Lietuviškos picos etalonas

Dirbk, pirk, mirk… Taip aš gyvenu pastaruoju metu. Nepagalvokite nieko blogo – aš ne prieš, kartais tai man net visai patinka.

Ne paslaptis, kad mano žmona, be pagrindinio darbo dar save realizuoja ir kaip kūrėją (geriausia grafikė Ever). Prieš savaitę paskelbus Nodrama išpardavimą sulaukėme kelis kartus išaugusių užsakymų srauto, todėl pastaruoju metu, grįžus po darbo mums tenka koncentruotis ne į poilsį, o užsiimti komandiniu dėžučių bei rūbų lankstymu/pakavimu.

Tai va, vieną vakarą, po eilinio pakavimo maratono nuskubėjome į Šiaurės miestelį išsiųsti savo siuntų. Sutvarkę reikalus nusprendėme, kad jau senai „cheat‘inom“ vidury savaitės ir tai reikia pataisyti. Svarstydami įvairius variantus prisiminėme apie vietą kurią man kažkada rekomendavo kolegė – Double pizza.

Double Pizza Vilnius

Double Pizza Vilnius

Po kelių minučių mes jau buvome prie įėjimo. Tiesą sakant tikėjausi eilinės ateik/pasiimk/dink picerijos vaizdo, bet jie mane maloniai nustebino. Picą užsakinėjome išsivežimui, bet laukti tokioje aplinkoje mums visai patiko, ypač įsitaisius ant odiniu sofų (aptrintos, bet dėl to ne mažiau patogios).

Double Pizza Vilnius

Taigi, užsakėme didelę Mafijos picą (paprastą. Siūlė ir Double variantą t.y. su papildomu padu ir sūriu tarp jų).

Buvome pakankamai vėlai, žmonių viduje nesimatė, todėl nieko nuostabaus, kad jie pasiekė absoliutų aptarnavimo rekordą – 6 min! Taip – tai naujas aptarnavimo rekordas.

Double Pizza Vilnius

Pasiekę namus pirmiausia pastebėjome, kad jų dėžutė puošta grafiniu picos vaizdu – pliusas (neįtraukiamas į vertinimą, bet pliusas).

Viduje slėpėsi visai neblogai atrodanti, „Lietuviškos picų kategorijos“ atstovė („Lietuviškų picų kategorija“ – picos kuriose prikrauta daug vidutinės kokybės produktų, šalia duodamas padažas ir už apsirijimą sumoki palyginus menką kainą).

Double Pizza Vilnius

Skonis? Mums patiko. Žmonai kiek kliuvo saliamis (sakė, kad pigus), bet ko norėti už 7,99 EUR, kai dviese persivalgai? Žinau, kad už tokią kainą negaliu prašyti High quality produktų, todėl tai ką radau mane tikrai tenkino (net saliamis). Mėsos nebuvo pagailėta ir ji nebuvo supjaustyta mikro storumo juostelėmis, alyvuogių, pievagrybių ir pomidorų taip pat pakako. Padas buvo skanus ir gerai iškepęs (vienas geresnių savo kategorijoje).

Double Pizza Vilnius

Lietuviškų picų kategorijoje ne mažiau svarbus dalykas – padažas. Paėmėm česnakinį ir likome labai patenkinti (dar galima buvo rinktis iš aštraus ir pikantiško). Aiškiai juntamas česnakų su krapais skonis. Gal kiek skystokas, bet būtent todėl jo ir užteko visai picai.

Mes likome patenkinti ir manau, kad tai yra naujas mano favoritas šioje picų kategorijoje.

P.s. ant staliukų mačiau, kad prie savo picų jie duoda ir dviejų rūšių aliejų, o tai didelis proveržis bei naujas standartas jų konkurentams.

 

Vertinimas 8,5 iš 10

Kaina – 7,99 EUR (42 cm. pica)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *