Eat More Chicken: skaniausi Wingsai Lietuvoje

Kas sakė, kad tik aš turiu kažkur eiti valgyti? Kodėl maistas negali ateiti pas mane?
Tokios egzistencinės mintys mane persekiojo visą sekmadienį ir tikiu, kad tokių kaip aš tą dieną buvo ne vienas.
Taip begulinėjant, žiūrint į televizorių ir bandant gyventi šeštadienio vakaro/nakties prisiminimais į galvą atėjo prisiminimas apie – Eat More Chicken ir jų sumuštinius (nevadinsių jų Burgeriais, sorry) bei pristatymą į namus.

Eat More Chicken Burgeris Vilnius


5min. ir užsakymas internetu padarytas. Turiu pastebėti, kad jų web aplinka buvo visai draugiška ir paprasta naudoti riboto mąstymo žmogui (sekmadienį), tad pliusas už tai. Paprastas ir grynas meniu taip pat patiko. Visgi toks meniu taip pat ir didelė atsakomybė. Čia lyg jų pareiškimas – darom tai ką mokam geriausiai. Tai ar daro?


Pristatė laiku – beveik minučių tikslumu. Įpakavimas irgi gerai – minimalus ir ekologiškas. Aišku, šie du dalykai ne maistas, bet įvaizdis irgi svarbu.

Eat More Chicken Skanu Vilnius
Dabar apie maistą: bulvytės buvo šaltos ir tai kiek nuliūdino… Labiausiai nuliūdome dėl to, kad jos mums patiko net šaltos, tad liko tik svajoti apie jų tikrąjį skonį.
Mūsų maišeliuose buvo ir du jų sumuštiniai „Sweet Larry“ bei „Johny Blue“. Iškart noriu pradėti nuo didžiausios abiejų problemos – kol jie mums buvo pristatyti gerokai atšalo, o bandelės persigėrė padažais. Tikiu, kad ką tik iškepti jie turi visai kitą skonį, bet mūsų variantai jau buvo ne tie… Bandelės tapo per daug sunkios ir užgožė visus ingredientus. Saldžiajame Laryje man trūko saldumo ir sultingumo. Kiek geriau buvo su „Johny Blue“, bet bandelė vistiek buvo pagrindinis ingredientas… Gaila, nes jutome, kad sumuštinių ingredientai tikrai neblogi ir bent jau dėl jų kokybės priekaištų tikrai nėra… Kitą vertus, jei Jūsų tikslas yra pavalgyti – tai tikrai neblogas variantas už gerą kainą + viskas kokybiška. Tad čia gal jau labiau skonio klausimas. Bet pabandyti tikrai verta.
Visos mūsų ovacijos atiduodamos „Wings Lee“, tikrai sužavėjo. Gal norėjosi pajusti kažkiek traškumo, bet ai… Toks lengvas aštrumas ir kartu grynumas mus žavėjo viso valgio metu. Užsakydami tikėjomės kažkokio „Junk food“, o gavome vištienos sparnelius su rytų dvelksmu. Ir kas svarbiausia – jie buvo neatšalę! Super, patiko ir tikrai dar užsisakysim.

Eat More Chicken Wings Lee Vilnius
Tad bendrai su šia vieta viskas labai neblogai, tik norėtume dar bent vieno Wings‘ų varianto ir pagalvoti kaip išlaikyti bulvytes šiltesnes (dabartinis jų įpakavimas to tikrai neleis pasiekti).
Ačiū Eat More Chicken už gera nuotaika pasibaigusį savaitgalį.
Vertinimas: 8 iš 10
Kaina: Wings Lee – 3,99 EUR; Sweet Larry 4,19 EUR; Johny Blue 4,19 EUR; Bulvytės – 1 EUR

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *