Foxes Burger & Lobster: iki šiol sapnuoju tystantį sūrį

Taigi, nepraėjo nei metai ir aš atleidau Foxes Burger & Lobster už paskutinį nesusipratimą bei nusprendžiau juos aplankyti dar kartą.

Užėjome ten iš anksto nieko neplanavę, penktadienio vakare. Žmonių buvo nemažai, bet staliukas mums visgi atsirado ir nuo to jiems tik geriau (sorry, žvaigždžių liga pramuša).

Foxes Chicago pica

Aplinka neypatinga, bet ir nebuvo bloga. Sakyčiau viskas buvo gana neutraliame lygmenyje, kai tavęs niekas neerzina, bet ir negali pasakyti, kad čia ateitum vien dėl to, kad tau „žiauriai“ patinka paveikslai. Visgi mūsų penktadienio nuotaiką, po ŠMC parodos atidarymo, atitiko ir mes maloniai leidome laiką.

Foxes Burger and lobster interjeras

Kas liečia maistą, tai mes čia užsukome dėl vienos priežasties – Chicago Style Pizza. Taip, turi jie ir Burgerį su plėšyta jautiena, ir kito maisto (gana neblogomis kainomis), bet tokių patiekalų turi ir visi kiti, o tokių picų reikia paieškoti.

Buvo galima rinktis iš 3 picos variantų: su chorizo dešra, su malta jautiena arba varške ir špinatais. Mes pasirinkome, regis, saugiausią variantą – su malta jautiena. Nieko neturiu prieš kitus du variantus ir skrandžiui atsigavus pradėjau galvoti, kad būtų galima ten sugrįžti bei paragauti dar kažko…

Visgi labiausiai man įsiminė užsisakymo momentas, kai mes pasakėme, kad norime didesnio picos varianto (galima rinktis iš 22 cm/ 10 EUR arba 28 cm/ 18 EUR). Mergina kažkaip gailiai į mus pažiūrėjo ir patarė rinktis mažą variantą. Aišku mes nepasidavėme, ji gi nesupranta su kuo susidūrė, tad toliau reikalavome savo 28 cm. picos. Ir tik po kokio trečio derybų etapo mes kapituliavome (po to kai pasakiau žmonai, kad dar paimsim desertų, nes ji labai nenorėjo nusileisti).

Foxes Burger and Lobster pizza

Ir ką? Po kurio laiko (nebuvo tai labai greitai, bet mes ir neskubėjome) atkeliauja kažkoks pyragas ant mūsų stalo… Taip, tai milžiniška Chicagos pica/pyragas… Akys pradeda pūstis, skrandžio sultys gaminasi milžinišku greičiu nes jaučia, kad darbo bus daug…

Skonis? Sūrio su pomidorų ir jautienos intarpais… Atvirai sakau, tai buvo ne tas maistas kur turi gilintis į atskiras detales… Čia svarbu visuma, kuri sukosi aplink tystantį sūri… Milžinišką sūrio kiekį… Rašau ir vis atsimenu tą nesibaigiantį sūrį…

Po pirmo „gabaliuko“ aš jau buvau sotus… Bet mes negalėjome pasirodyti kaip pralaimėtojai, gi taip ginčijomės, kad mums mažos picos bus negana. Išdidžiai sakau, kad aš didvyris – man pavyko sudoroti ir antrą savo gabalą, žmonai nedaug trūko, bet pasidavė (spėkite ar užsisakėme tų desertų?)… Gaila? Tikrai ne.

Foxes Burger and Lobster Karoliju bomba

Neįsivaizduoju kokią kalorijų bombą mes gavome (įsivaizduoju), bet man patiko. Net atsižvelgiant į tai, kad vėl valgyti užsinorėjau tik šeštadienį vidurdienį, vistiek patiko.

Nežinau ar Jums patiktų, ar nepatiktų, bet tai vienas iš tų dalykų kuriuos reikia išbandyti… O jei mėgstate lažintis, tai galite laisvai kirsti rankomis su kokiu draugu, kad jis nesuvalgys visos picos vienas (apsidraudžiant galite rinktis 28 cm.). Taip pat tai yra vienas pigiausių dienos pietų variantų t.y. einate keturiese, valgote mažą picą už 10 EUR. ir išeinate visi sotūs – how cool is that?

Foxes pica suris

Teisybės dėlei paminėsiu, kad pagrindas regis buvo paprasčiausia sluoksniuota, bemielė tešlą, bet aš jos beveik nejutau, net nekreipiau dėmesio į tai. Kodėl nekreipiau? Palaukit, ar jau minėjau sūrį???

 

Vertinimas: 9 iš 10
Kaina: 10 EUR

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *