Gintaro baras-Picerija: tai kur valgyti Molėtuose?

 

Prašėte daugiau apžvalgų iš kitų Lietuvos miestų/miestelių?

Prašome – Molėtai.

Anot Google, geriausia vieta čia pavalgyti – Hesburger, anot žmonių – nevalgyti niekur.

Kadangi internete surinkta informacija buvo gana prieštaringa, tai valgio rekomendacijų ieškojome ir ten jau nuvykus pvz. teiravomės mus vedžiojusios gidės, bet net žmogus, kuris atrodo turi žinoti viską apie savo gimtąjį ir mylimą miestą mums nesuteikė daug vilties t.y. negalėjo rekomenduoti nei vienos geros vietos (dėl to buvo nusiminusi).

Gidė net nebuvo girdėjusi vietos, kuri sulaukė daugiausiai rekomendacijų po Ančių medžioklės postu – Gintaro baras – picerija

Gintaro baras Picerija Molėtai

Labai įdomu, kaip žmogus, kuris čia gyvena nuo gimimo, kuris mums pėsčiomis aprodė visą miestą, gali nežinoti labiausiai mieste rekomenduojamos vietos?

Na, bet mūsų tai neišgąsdina. Gal ji nežino kur mes galime pavalgyti, nes niekada nebuvo pas Gintarą? Tad 8 turistų kompanija atvyksta išbandyti šios vietos.

Mus pasitinka namas su didele aikštele automobiliams (toks jausmas, kad visi Molėtai skirti tik pravažiavimui pro šalį, link ežerų).

Gintaro baras Picerija Molėtai

Kaip ir priklauso barui, viduje mus pasitinka tamsa. Net dideli langai kažkaip sugeba neįleisti šviesos (tamsinti?).

Pats interjeras gana paprastas – odiniai/mediniai baldai, akvariumas, biliardo stalas. Nieko ypatingo, bet ir neerzina, jei dar būtų šviesiau, tai gal net pagirčiau.

Gintaro baras Picerija Molėtai Gintaro baras Picerija Molėtai

Vartant meniu visus draugus informuoju apie anksčiau gautą instrukciją, kuri nurodo valgyti tik krosnyje keptą maistą, tad daugelis apsistoja ties picomis, kurių kaina čia svyruoja nuo 4 eur už mažą iki 6 eur už didesnę (priklausomai nuo dydžio ir ingredientų).

Šypseną mums sukelia meniu skiltis „Kitos prekės“, kur galima nusipirkti Karūnos arba Snickers šokoladą, „čipsų“, kramtomos gumos ar riešutų. Taip ir įsivaizduoju kaip manęs klausia ar šokoladą pateikti sulaužytą, ar pats panelei pademonstruosiu laužymo įgūdžius.

Be picų mes dar nusprendžiame paragauti ir jų gaminto aguonų pyrago, kavos, čia pat verdamo kvietinio alaus (Gintaro bravoras ar pan.). Viena draugė net nuklysta nuo plano ir užsisako kiaulienos kepsnį.

Po truputi ant mūsų stalų ima keliauti maistas ir šį kartą apie jį pasakosiu nuotrupomis, nes per daug ir nesistengiau visko fiksuoti.

Gintaro baras Picerija Molėtai
Subtili puošyba grietinėle

Taigi – aguonų pyragas buvo gana neblogas. Saikingas saldumas ir daug aguonų tikrai tiko prie šildančios arbatos (po ilgo pasivaikščiojimo jos tikrai reikėjo).

Beje, kalbant apie karštus gėrimus, tai būkite atsargūs užsakinėdami jų kavos variantus su alkoholiu, nes jie tikrai nepagaili pastarojo (Karbauski? Veryga?). Paragavus šių gėrimų buvo galima pamiršti, kad ten turi būti kavos, tad vairuotojams patariu pasisaugoti.

Gintaro baras Picerija Molėtai
Alkoholinė kava

Jų gamybos kvietinis alus buvo „nieko“ skonio t.y. geri ir nieko nejauti. Nesupratau ar tai alus, ar tiesiog kažkoks birzgalas su mielėmis. Liko tik susižvalgyti su likimo draugu, kuris užsisakė to pačio alaus ir šypsotis (supratome už ką Vilniuje mokame 4 EUR).

Nežinau kaip su kitomis jų verdamomis rūšimis, bet kvietinio tikrai nerekomenduoju.

Gintaro baras Picerija Molėtai
Kiaulienos kepsnys

Ekstremalė draugė, kuri užsisakė kiaulienos kepsnį jį įvertino ~8 iš 10, bet kažkodėl širdis jaučia, kad čia labiau iš mandagumo. Kodėl? Nes iš viso patiekalo išskyrė skanų padažą ant jo.

Visgi, pagrindinis pietų akcentas – picos.

Gintaro baras Picerija Molėtai

Jų padas buvo labai plonas ir traškus, tad būtent tai daliai draugų labai patiko ir jie jas įvertino aukščiau nei vidutinio lygmens.

Man asmeniškai, tai tas plonumas kiek trukdė. Aš mėgstu traškiai/purius padus t.y. apskrudusi pluta, o viduje slepiasi purus minkštimas. Šiuo atveju – krosnis sugėrė viską ir paliko tik traškančią plutą.

Gintaro baras Picerija Molėtai

Priedai galėtų būti aukštesnės kokybės, bet pakenčiami ir niekas jais labai nesiskundė (nedidelių pastabų būta).

Visgi, atsižvelgiant į kainą, tai jie tikrai turi patobulėti, nes 6 EUR už 32cm picą yra nemažai (net žiūrint iš Vilniaus kainų perspektyvos). Bent jau padidinkite Mozzarella kiekį, nes iš dabartinių trupinių negaliu užtikrinti, kad jie naudojo būtent šį sūrį.

Po apsilankymo šioje vietoje nei vienas iš mūsų nesiskundė, bet kažkodėl jaučiu, kad ir rekomendacijomis nesimėtys.

Beje, didesnei kompanijai žmonių ten gana keblu gauti tiek vietą prisėsti, tiek maistą.

Mums teko užimti vos ne visą salę prie baro (sėdėjome per 3 staliukus), o maisto sulaukėme labai irgi skirtingai. Tai ypač turėjo patikti draugui, kuris picą gavo kuomet visi jau buvo sotūs ir pradėjo apmokinėti savo sąskaitas.

Bet ar gali tikėtis kažko daugiau, kai vienu metu krosnyje gali tilpti tik 2 picos ? (čia retorinis klausimas, bet jei už picą moku 6 EUR, tai gal ir galiu tikėtis?)

Tad ar yra kur pavalgyti Molėtuose?

Gal. Nežinau. Bandyti galite, tik nesitikėkite stebuklo.

 

Vertinimas: 6 iš 10
Kaina: dviese, už dvi picas, pyrago gabalėlį, arbatą ir alaus bokalą sumokėjome 18,80 EUR

Ar skaitei?

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *