Grey: pilkas Burgeris

Šis įrašas bus trumpas…
Aplankėme vakar naują vietą Pilies gatvėje – Grey. Ir…

Grey Burgeris Vilnius


Jei rašyčiau apie architektūros ir dizaino sprendimus, tai jie gautų labai gerą įvertinimą, bet aš rašau apie maistą, tad kaip žmonės sako: Houston we have a PROBLEM!
Ok, draugė mane privertė parašyti, kad pancakes’ai jai labai patiko (nors man asmeniškai jie pasirodė išsikvėpę ir beskoniai).

Grey Pancakes Amerikietiski blynai
Burgerio bandelės spalva mane stipriai sutrikdė. Suprantu, kad pagal jų koncepciją viskas turi būti pilka, bet seriously? Kas čia per atspalvis?
Tas pats su mėsa – pilka ir atgrasi. Dar net neparagavus aš jį norėjau patraukti į šalį, bet pareiga šaukė, tad nesustojau…
Gerai, jis nebuvo toks neskanus kaip atrodė, bet naudojamų produktų kokybe aš stipriai nusivylęs, ypač kai valgai Burgerį už 8Eur.


Kalbant apie pačią mėsą, tai pradžioje bijojau, kad ji sugedusi (dėl spalvos). Ačiū dievui viskas ok. Kaip ir geruose Burgeriuose neperspausta su prieskoniais, bet ji man buvo sausa. Jei lyginti su mano favoritais, tai… Net negaliu lyginti.
Su bandele irgi reikia padirbėti, nes jų variantas ne tik neskanaus atspalvio, bet ir baisiai tapmri… Tokio cheminio tamprumo, lyg guma…
Bulvytės – padažas buvo neblogas.
Trumpai apibendrinant maistą – viską reikia keisti, nes kitaip čia žmonės eis tik alaus gerti (na, tikrai gražu ten buvo sėdėti).


Vertinimas 5 iš 10 (jei kaina atitiktų kokybę, tai butu 6).
Kaina: Burgeris 8 EUR; Blynai 6 EUR.

P.S. please, pasitempkit… Mano draugė čia dar tikrai norės grįžti, nes ji valgo aplinką, ne maistą…

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *