Kaukazietiška Virtuvė: Kaukazietiško regiono gėda

Šeštadienis. Po įvairiausių savaitgalinių reikalų tvarkymo t.y. lakstymo mieste iš taško A į B,C,Z,X atėjo pietų metas. Taip sutapo, kad taškas Y buvo visai netoli Nemenčinės plento, tad mums šovė geniali mintis – googlinam kas ten gero!

Protingasis google nurodė dvi vietas, kuriose galėjome pavalgyti. Vienos vertinimas 4,6 žvaigždutės, kitos – 3,7.

Galvojate, kad apsilankėme geriau vertinamoje vietoje? Nė velnio… Pirmoji dar neveikė, tad teko rinktis alternatyvą su didesne rizika. Taip mes atsidūrėme – Kaukazietiska Virtuve.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente

Pasakojimą pradėkime nuo aplinkos. Mus supo ošiančios pušys ir begalybė žalumos (nepaprastai gražu), o viduryje stūksojo bent minimalaus remonto maldaujantys pastatai, pavėsinės ir stalai.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente

Paėję kiek giliau, ant didžiulio šlaito, radome medinius stalus su vaizdu į Nerį. Žavu? Mums labai patiko. Laikinai sugebėjome ignoruoti visą aplink esančią netvarką, tereikėjo nuolatos žiūrėti į upę ir linguojančias pušis.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente
Vaizdas neblogas, bet…

Sulaukę meniu jais jau nebesistebėjau – visiška netvarka. Kartais net buvo sunku suprasti kas ir kiek kainuoja, ko jie išvis turi.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente

Šiaip ne taip, su padavėjos pagalba, susidėliojome savo užsakymą: baklažanai su riešutų įdaru (4 EUR); chačapuris (4 EUR); čenachai su aviena (7 EUR) ir kiaulienos šoninės šašlykas (6 EUR).

Pradedam medžioklę?

Pirmas atkeliauja chačapuris. Labai nedidelis/kompaktiškas ir iš išvaizdos mums labiau primena bandelę nei iki šiol ragautus jo giminaičius. Bet dydis ir išvaizda gi nieko nereiškia?

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente
Bandelė su sūriu (šildyta mikrobanginėje)

Visgi, skonį man apibūdinti labai paprasta – KPŠ? Ta prasme, tikrai. Mes gavome ne chačapurį, o mikrobangėje pašildytą ir kažkokią sudrėkusią bandelę, kurioje dominavo sluoksniuota tešla (ko gero iš prekybcentrio šaldiklio). Daugiau komentarų reikia? Ne.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente

Sulaukiame baklažanų su riešutų įdaru. Gal kiek geriau, bet vėlgi – dominuoja baklažanas, o ne įdaras, kuris atvirai sakant irgi buvo silpnoko skonio. Šį patiekalą užsisakėme vedini gerų atsiminimų apie Gruzinus Lazdynuosę (kaip ir chačapuris), bet likome nusivylę.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente

Kiek geriau su čenachais. Sultinys buvo gana stipraus skonio su tinkamu ir juntamu avienos poskoniu. Gal kiek riebokas, nes mėsos didžiąją dalį sudarė lašiniai, bet tikrai valgomas. Žmona liko juo patenkinta.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente

Dėl šašlyko ir vėl mano reakcija – KPŠ? Išvaizda buvo visai nebloga (žvelgiant iš ūkiško maisto pateikimo prizmės), bet pati mėsa (tiksliau – lašiniai) man nepatiko.

Užsakinėjant, dėl netvarkingo meniu, pagalvojau, kad sprandinės šašlykas kainuoja 6 EUR, o šoninės 6,5 (realybėje atvirkščiai) ir pasiteiravau kuo geresnis šoninės variantas.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente
Mėgstate lašinį?

Atsakymas buvo: “na, truputi riebiau”. Hmz… Brangiau ir truputi riebiau – man tinka! (tik neklauskite kokia logika rėmiausi tuo momentu).

Finale tas “truputi riebiau” tapo į nesibaigiantį lašinį su 5 proc. mėsos. Valgydamas šį nesusipratimą maistu nesimėgavau nė akimirkos, tik atlikau savo fiziologinę užduotį – išgyventi mane supančiame miške.

Taip, mes ten buvome. Taip, mes ten valgėme. Ne, mes ten nebegrįšime ir Jūs ten nevažiuosite.

Kaukazietiška Virtuvė Nemenčinės plente

P.s. kaip Jums surūdiję įrankiai?

Vertinimas: 4 iš 10
Kaina: 21 EUR už pietus dviems

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *