Kavine Čeburekinė – Šopeno 3: skaniausi čeburekai Vilniuje

O Jums nebūna taip, kad atsikeliat sekmadienį iš ryto ir pirma mintis kuri šauną į galvą – Čeburekai!!?

Nebūna? Ok… O mums taip nutiko.

Tik kur jų gauti, jei šiuo metu neguli palangos paplūdimyje (ypač per tokį bjaurų orą). Google? O ką daryti jei google tau siūlo tik vieną vienintelį variantą – Kavine Čeburekinė – Šopeno 3. Aišku pasitikėjimo kiek suteikia šios „kavinės“ lokacija t.y. stoties rajonas, nes kur daugiau gali rasti gerų čeburekų jei ne stotyje?

Ceburekas

Negi google meluos? Staigiai pasiruošiu, sėdu į automobilį ir slidinėdamas Vilniaus gatvėmis vykstu į misiją – parvešk žmonai čebureką.

Įėjęs į „kavinę“ iškart suprantu, kad esu ten kur reikia. Interjere aiškiai juntama stoties autentika ir palikimas, nors valgomieji stalai jau kiek atnaujinti (lyg IKEA pasidarbavo). Bet visa kita išliko kaip ir turi būti: valgyklos indai, Siesta šokoladukai, degtinė, brendis, trauktinės ir pan. kainuoja po 1,25 EUR. ir regis tai vienintelė vieta kur Euro įvedimas nepadarė jokios įtakos…

Sako, kad pusryčiai svarbiausias dienos maistas, tad užsakau 4vnt.: su mėsa, mėsa ir grybais, mėsa ir sūriu, grybais ir sūriu. Užsakymą man pagamina per 5min. ir aš vėl slystu namo.

Namie išsipakuojam maišelio turinį ir pradedame čeburekų festivalį. Vienas pastebėjimas – kadangi jie buvo sudėti atskiruose maišeliuose, tai kur buvo sąlytis su įdaru tešla gana stipriai patižo. Kadangi įdaro buvo tikrai DAUG, tai kai kam ši situacija gali labai nepatikti (perspėju), jiems patarčiau čeburėkus valgyti tiesiog vietoje (valgio įspūdis būtų dar stipresnis viską užgeriant degtine už 1,25 EUR).

Gal ir keista, bet mums labai patiko tešla. Nesu didelis čeburekų ekspertas, bet žinau, kad tešla gali būti gaminama su kefyru arba varške. Galiu prisiekti, jog aš jutau varškę ir tas skonis mane sužavėjo. Nors tešla buvo patižusi, bet skonio man tai nesugadino.

Kaip minėjau, įdaro buvo labai daug ir jis buvo tikrai neblogas, sultingas (startavau su grybų ir sūrio variantu).

Baigę po pirmą čebureką supratome, kad save kiek pervertinome. Jie buvo gigantiški, tad nusprendėme eksperimentą nutraukti ir likusius du čeburekus pasilikti vakarienei. Visgi, vardan šio posto ir galutinio verdikto aš dar nuvalgiau kažkiek savo antrojo čebureko. Turiu pasakyti, kad ir antrasis variantas su kiauliena/sūriu man patiko. Neaptikau „chaltūros“ naudojamuose produktuose, tad sekmadienio eksperimentą galiu vadinti gana nusisekusiu.

Vertinimas: 9 iš 10
Kaina: nuo 1,50 iki 2,80 EUR

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *