Keulė Rūkė: Antis ir Keulė vėl draugai

Ar Kiaulė ir Antis gali būti draugais? Gal ir gali, jei ne juoda katė vardu „Atmestinas aptarnavimas“ bei dar kelios „smulkmenos“.

Kurį laiką Antis buvo supykusi ant kiauliško Keulė Rūkė elgesio per paskutinius kelis susitikimus, tad sėkmingai ją ignoravo ilgiau nei pusmetį (nors akies krašteliu FB vis stebėjo kas vyksta jos gyvenime).

Keulė Rūkė Šonkauliukai Dešros

Ok, kad ir kokia Antis bebūtų principinga, bet ji negalėjo ignoruoti vienos naujienos – dalinimosi padėklo, nes Antis mėgsta dalintis maistu su savo žmona (ypač dalintis mėsa)… Taip mes ir vėl atsidūrėme pas Keulę svečiuose (Šiaurėje).

Keulė Rūkė Šonkauliukai Dešros

Noriu informuoti, kad po šio apsilankymo Anties ir Keulės draugystė vėl oficiali. Neužfiksuota jokio prasto aptarnavimo apreiškimų. Personalas mandagus, jam nebuvo nusispjauti ant manęs (nors atiduodami užsakymą šaukė ne mano vardu). Užsakymas taip pat buvo pagamintas gana greitai, tad regis jie tikrai išgirdo ką jiems sako klientai (bet aš vis tiek labai atidžiai stebėsiu jų aptarnavimą).

Keulė Rūkė Šonkauliukai Dešros

Mėsos buvo daug ir dviese prisivalgėm pakankamai, gal net kiek persivalgėme. Pirmą kartą ragavome dešras ir jos paliko tikrai gerą įspūdį t.y. buvo pilnos mėsos, o ne kokių riebalų.

Keulė Rūkė Dešros

Šonkauliukai sultingi, mėsos buvo daug ir ji lengvai krito nuo kaulo, tad juos valgyti buvo vienas malonumas. Plėšyta kiauliena su BBQ padažu, kaip ir anksčiau, išliko be priekaištų, man net pavyko jos gauti daugiau atidavus vieną šonkaulį žmonai (vieną šonkaulį žmonai – simboliška)…

Keulė Rūkė Šonkauliukai

Tas valgymas ir dalinimasis mums buvo lyg kokia šeimos santykių terapija kurioje mokaisi bendrauti, dalintis ir rasti kompromisus (net atiduodant dar vieną šonkaulį)… O kai pagalvoji, kad tokia terapija tekainuoja 12,50 EUR, išvis gera pasidaro (mums terapijos nereikėjo, bet blogiau gi nebus)…

Bet ar viskas buvo taip idealu? Vat bulvytės mums pasirodė labai sausos ir sprangokos… Taip, padažas jas kiek pakeisdavo, bet vistiek… Kažką su jomis reikia daryti.

Dar mes pasigedome salotų/daržovių… Jei būtų galimybė, tai už didesnę porciją daržovių bulvyčių mes būtume net atsisakę… Pastebėjau užrašą, kad padažų ir bulvyčių papildymai nemokami, o kaip su daržovėmis? Tokiam kiekiui mėsos jų buvo tiesiog per mažai….

Bet bendrai – Keulė išvadas padarė ir mes dėl to džiaugiamės. Susimatysim!

Vertinimas: 9 iš 10
Kaina: 12,50 EUR už dalinimosi padėklą

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *