Londonas: išvykau, bet pažadu sugrįžti (1 dalis)

Kaip į vieną įrašą sutalpinti 4 dienas? Būtent tiek laiko, praeitą savaitę, praleidau Londone (taip, ir vėl Londone).

Jei pasakočiau apie visas lankytas vietas, PUB‘us, visus pamatytus žmones bei kitus savo įspūdžius, tai čia atsirastų maždaug vidutinės apimties knygos dydžio rašliava, tad pasistengsiu trumpiau… O kad būtų dar paprasčiau, padalinsime viską į dvi dalis.

Chuck Burgers London

Papa John’s Pizza

Žinote kodėl Lietuvoje aš retokai valgau picas? Nes čia praktiškai niekas nekepa mano mėgstamiausių – Deep Panpicų t.y. storesnio pado picų nei pas mus visi pripratę valgyti. O kas bandė jas kepti, tai dažniausiai padarydavo tokią pornografiją, kad antrą kartą ten net grįžti nebesinori. Todėl negalėjau praleisti progos jomis pasimėgauti Anglijoje.

Papa Johns Pizza London

Ir Papa John‘s pasirinkome ne atsitiktinai – sklinda kalbos, kad jie atkeliauja į Lietuvą, todėl norėjome tinkamai pasiruošti šiam įvykiui bei įvertinti šį tarptautinį tinklą pirmieji.

Nors iš pradžių mano žmona buvo gana skeptiška Deep Pan picų atžvilgiu, bet The Papa’s Favourite pica su 6 sūrių mix‘u ją taip sužavėjo, kad kiekvieną dieną paklausus ko ji norės valgyti, jos atsakymas buvo – pica. Minėta pica buvo sultinga, skaniai suderėjo sūrių miksas ir pepperoni dešra bei kiaulienos faršas (geriausia šių picų vieta – ten negailima sūrio). Padas irgi labai patiko –minkštas, bet gerai išlaikantis picos turinį valgant rankomis (ne batoninis). Ir tikrai ne per storas, sakyčiau idealus.

Papa Johns Pizza London

Taigi, mes labai laukiame tos dienos kai Papa John‘s pagaliau įkels koją į Lietuvą ir net žinome kuri pica bus mūsų pirmoji…

 

Vertinimas: 9 iš 10

Kaina: ~10 GBP už Large dydžio pica

 

CHUCK Burgers Spitalfields (London, E1 6LP)

Nieko nenustebinsiu, kad mini atostogų metu aplankiau ir porą vietų kurios specializuojasi Burgeriuose.

Dėl Jūsų laiko taupymo aš turiu praleisti daug detalių kurios kiekvienai vietai suteikia papildomo šarmo (man)…  Taip ir su Chuck Burgers, tai nebuvo paprastas užėjimas bei pavalgymas… Kiek laiko mes klaidžiojome po Londono gatves kol nusprendėme, kad reikia sukti atgal, nes prieš gerą valandą kažkur matėme vietą kuri gamina Burgerius, bet tuo momentu ją ignoravome, nes buvome tikri, kad rasime dar šimtą geresnių vietų (ta vieta buvo – Chuck Burgers).

Chuck Burgers London

Neradome ir grįžome atgal.  Ir ačiū dievui, kad grįžome. Tai buvo vienas įdomiausių potyrių šioje kelionėje. Gal bus keista ar net skambės kvailai, bet man patiko tos vietos autentika, o jei konkrečiai – riebalai. Ten būnant degančių riebalų kvapas ir dūminė jų išraiška mūsų neapleido nė minutei. Daug kam nepatiktų, bet dėl šios detalės aš ilgai nepamiršiu Chuck Burgers (tikiu, kad tai daryta specialiai, o ne taupymo sumetimais).

Chuck Burgers London

Be riebalų man ten patiko ir interjeras (kaip siaubo filme, bet tvarkingas) bei maisto kainos. Burgeriai kainavo nuo 6 iki 8 GBP, o tai Londone prilygsta beveik stebuklui (net ir lyginant su Lietuva).

Chuck Burgers London

Chuck Burgers London

Ne mažiau patiko ir tai, kad sėdėjome prie lango. Galėjau leisti savo akims sugerinėti niekada nesustojančio didmiesčio gatvių gyvenimą, dėl kurio mane taip ir traukia šis miestas… Taksi, autobusai, naktiniai bėgikai… (ok, sorry – lyrinis nukrypimas).

Chuck Burgers London

Burgeriai taip pat nusipelno aukščiausių vertinimų. Nors paprastai man kliūna sauso brandinimo mėsa, bet ši buvo tikrai puiki (ne per sausa), pats Burgeris buvo puikus… O jei skirstyčiau dar smulkesnėmis dalimis – tai čia paragavau skaniausio marinuoto agurko žemėje (keista, bet aš jo skonį pamenu iki šiol)… Toks idealaus saldumo, rūgštumo ir sūrumo derinys. Prisiekiu, nuo šiol daugiau dėmesio skirsiu ir jiems.

Chuck Burgers London

Patiko ir traški šoninė, ir bandelė, ir padažai… Vienas žodis – harmonija. Ir viskas už kokybės neatitinkančią kainą (gerąja prasme, nes jis turėjo kainuoti tikrai brangiau)

Tiek aš, tiek žmona, tiek mūsų draugas buvo nepaprastai laimingi, kad po ilgų klajonių ryžomės grįžti tokį kelia atgal tam, kad suteiktume šiai vietai šansą…

Tikiu, kad dar ne kartą čia grįšiu prisigerti riebalų kvapo į savo odą bei pasisemti gerų emocijų, kai žmonėms ir automobiliams skubant už lango, tu su žmona ir geriausiu draugu esi sustojęs savojoje laiko savokoje, pasiklydęs juoko ir tuo pačiu metu rimtų pašnekesių akimirkoje…

 

Vertinimas: 9 iš 10;

Kaina: 7,5 GBP (Bacon ‘n‘ Cheese)

 

1 dalies pabaiga…

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *