Londonas: išvykau, bet pažadu sugrįžti (2 dalis)

Visada skirtingas, visada toks pats… Tai mano Londonas, mano akimis.

Kad ir kelintą kartą ten be nuvykčiau vistiek yra muziejų, aikščių ir gatvių kurių dar nemačiau… Žmogaus stoviniuojančio prie PUB‘o ar metro (be kelnių) kurio dar nemačiau… Net lankant tas pačias vietas jos niekada nebūna vienodos. Šis miestas – gyvas organizmas, jis keičiasi skirtingais metų laikais, vienaip atrodo ryte ir visiškai kitaip kvėpuoja vakare… Būtent todėl esu tikras, kad dar šiais metais vėl čia grįšiu (na, ir dar dėl Ryanair pigių skrydžių).

BRGR.Co Burger London

Bet grįžkime prie maisto. Šios kelionės metu aplankiau dar dvi vietas kuriose „dirbau“ t.y. valgiau tam, kad ir Jūs žinotumėte kur verta valgyti, o kur ne.

Jei gerai pamenu, tai po šiandienos įrašo aš būsiu pateikęs jau 5 Londono Burgerių apžvalgas (spėju, kad daugiau nei Kaune esu aprašęs). Tad pradėkime nuo Burgerių:

 

BRGR.Co UK

Į Chelsea atvykome dėl paprastos priežasties – muziejai ir galerijos. Konkrečių planų paragauti Burgerio kaip ir nebuvo, bet valgyti reikėjo. O kaip tyčia, prieš akis, išdygo ši vieta, tad praeitos dienos klaidos nekartojome ir iškart užėjome į vidų.

Kas yra vaikščiojęs šiame rajone, tai žino, jog čia vienas prabangiausių Londono rajonų. Tai akivaizdžiai atsispindi tiek pastatuose/gyvenamuosiuose namuose, tiek stoviniuojančiuose automobiliuose ar praeivių aprangoje.

BRGR.Co Burger London

Nei kiek nenustebino ir šios vietos nepriekaištingas interjeras. Švaru, tvarkinga ir gražu, bet po vakarykščių riebalų – tikra nuobodybė…

Priklausomai nuo pasirinktos mėsos (galima rinktis iš 3 jautienos dalių) ir priedų, Burgerių kainos svyruoja nuo 6,95 iki 15,70 GBP.

BRGR.Co Burger London

Aš didelių reikalavimų saviškiui neturėjau, tad užsisakau iš mentės pagamintą Burgerį su sūriu (7,95 GBP). Kadangi atėjome čia tik atsidarius restoranui, tai ilgai laukti užsakymų nereikėjo bei greitai galėjome džiaugtis maistu.

Pirmiausia paragavau žmonos Sweet Potato (4 GBP) – skonis neblogas, bet jei lyginčiau su ankstesnėje kelionėje ragautomis Gourmet Burger bulvytėmis, tai šios neturi WOW. Jos, kaip ir Chelsea rajonas bei pati burgerinė – per daug tvarkingos. Tokios tvarkingos, kad neturi prie ko prikibti, bet tai vistiek netenkina… Kiekviena bulvytė vienodo kepimo, vienodo skonio.

BRGR.Co Burger London

Burgerio pateikimas buvo labai apgaulingas nes daržovės ir salotos buvo patiektos atskirai, tad pradžioje atrodė kaip McDonalds cheeseburger‘is. Visgi, pažaidus žaidimą – „pasidaryk pats“, situacija pasikeičia ir jis tampa vizualiai labai patraukliu Burgeriu.

BRGR.Co Burger London

Bet išvaizda yra tik jo dalis ir turiu pasakyti, kad skonine prasme jis vėlgi buvo per daug tvarkingas (ir tai nėra pliusas). Aiškiai ir atskirai jutau kiekvieną jo dalį, bet problema buvo tame, kad jos ir tebuvo kaip atskiros dalys, o jungiančios grandies neradau…

Jame nebuvo jokių padažų, o perspektyva dėtis kečupo ar garstyčių manęs niekada nevilioja, tad viską palikau kaip yra. Būtent todėl šiame Burgeryje sausas brandinimas man jau kišo koją…

Nebuvo blogai, bet kitą kart paieškočiau kažko kito. Visgi, jei kažkam patinka grynas skonis, tai gal ši vieta kaip tik skirta Jums? Nes manau, jog toks šios vietos tikslas ir yra – grynumas (kaip aristokratiškas kraujas, aristokratiškame rajone).

 

Vertinimas: 7 iš 10

Kaina: 7,95 GBP (Burgeris su sūriu)

 

Fish and Chips (vieta nesvarbi)

Prieš kurį laiką rašiau apie Bulvytes ir Žuvytes. Tuomet minėta vieta mano aplodismentų nesulaukė – anaiptol, aš ją pavadinau nuobodžia vieta su nuobodžiu maistu. Todėl privalėjau paragauti tikrų Fish and Chips‘ų pačioje Anglijoje. Tai turėjau padaryti vien tam, kad man būtų ramu dėl savo išsakytos kritikos.

Ir dabar jau tikrai ramu… Tik dabar galiu ramiai sakyti, kad tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje šis maistas yra žiauriai nuobodus…

Fisch and Chips London

Visgi, Anglijoje Fish and Chipsai buvo skanesni. Žirnių košė ir tartaro padažas natūralesni, žuvis tikresnė, o apvalkalas  traškesnis. Ir bulvyčių neprikrovė tiek, kad jos sudarytų 80% lėkštės turinio ir galų gale neprisimintumėte ar ten išvis buvo žuvies… Jei vertinčiau dar ir kainą (7,99 GBP) – tai ir ji geresnė (atsižvelgiant į kokybę bei miestą).

Tad dar kartą pasikartosiu – jei galite vengti šio patiekalo, venkite.

Tai buvo Naminės Anties kelionės į Londoną nuotrupos… Tūkstančių PUB‘ų miestą… Ir kaip dabar pagalvojau, tai reikėjo atskirai ir juos aprašyti, nes teko pabuvoti tikrai nuostabiuose egzemplioriuose…

Kitą kartą? Kitas kartas tikrai bus.

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *