Meat Lover Pub: kas galėjo pagalvoti, kad čia rasime idealias salotas?

Manau daugelis vilniečių jau žino tokią vietą kaip Meat Lovers Pub. Pats čia ne kartą lankiausi ir jau rašiau apie jų steiką (rekomenduoju pabandyti), bet po šio apsilankymo jie tapo viena mėgstamiausių mano vietų. Ypač kai nenori užsiimti paieškomis, o reikia tik kokybės.

MEAT Lovers PUB Vilnius

Užsukome čia šeštadieninio pasivaikščiojimo metu. Norėjome kažko lengvo ir skanaus, tad mūsų akys susikoncentravo į salotų skiltį (nelengva buvo ignoruoti Burgerį, bet pavyko). Rinktis galėjome vos iš trijų salotų rūšių: su vištiena, su jautiena, Cezario su kalakutiena („vos“ trys salotų rūšys nereiškia, kad tai blogai), tad ilgai galvoti neteko – abu pasirinkome Cezarį su kalakutiena, bei nusprendėme išbandyti Chicken Wingsus. Žmona dar nusprendė paskanauti jų naminiu mango skonio limonadu (2,4 EUR.), o aš paprašiau stalo vandens.

MEAT Lovers PUB Vilnius

Pirmasis šviesos spindulėlis mus aplankė kartu su stalo vandeniu ir limonadu. Vandenį puošė uogų vėrinukas viduje (skonio nepakeitė, bet suteikė estetikos), o limonadas tiesiog alsavo mangais bei buvo vienas iš skaniausių, ragautų, „naminių limonadų“.

MEAT Lovers PUB Vilnius MEAT Lovers PUB Vilnius

Tada atėjo vištienos sparnelių eilė (3,7 EUR). Jokių nusiskundimų ar burbėjimo, kad kažkas blogai. Viskas buvo idealu – jų išvaizda, prieskoniai, bendras skonis (saikingai aštru), traškumas, padažai… Tikrai rekomenduoju juos išbandyti.

MEAT Lovers PUB Vilnius

Salotos buvo dar idealesnės… Kalakutiena puikiai iškepta (neperkepta ir sultinga). Traški šoninė, salotos gausiai padengtos padažu su juntamu ančiuvių indėliu, krutonai, pomidoriukai… Tikrai neatsimenu kada paskutinį kartą taip džiaugiausi pasirinkęs salotas… Vos neužsisakiau antros porcijos (ne todėl, kad neužteko, tiesiog norėjau ilgiau jausti pilnatvę).

MEAT Lovers PUB Vilnius

Pripažinsiu, kad nemalonu kažką girti taip, lyg tau sumokėjo pinigus už atsiliepimą, tad ilgai ieškojęs radau vieną minusą t.y. mes sėdėjome netoli įėjimo ir pastoviai jutome šaltį kuris keliavo kojų lygmenyje (tikrinome, durys buvo uždarytos tinkamai). Jei Jums tai kritinis minusas tada sėskite tolėliau nuo durų, bet šią vietą aplankyti būtina.

Išėjome laimingi ir sumokėję tikrai nedidelius pinigus (ypač šiais laikais). Tad kaip gali įvertinti vietą kuri viršija visus lūkesčius dvigubai? Galime tik atsistoti ir nulenkti galvą… Nuo šiol mes čia lankysimės gerokai dažniau.

Vertinimas: 10 iš 10
Kaina: 17,30 EUR (už viską. Salotos – 5,6 EUR)

P.s. nors galvojau, kad stalo vanduo bus apmokestintas (pastarųjų dienų praktika), bet nieko panašaus, tad dar vienas pliusas Meat Lovers‘ams

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *