Monstro pica ir kiti jos kompanijonai

Kiek iš Jūsų vakar išgyveno euforiją? Euforiją, kai po įmušto įvarčio, 4.000 žmonių skanduoja vieną vardą – ŽALGIRIS!!!!???

Mes taip skandavome du kartus (du ar tris kartus skanduoti daug smagiau, nei po kiekvieno perbėgimo į kitą aikšteslės pusę… Ir taip 90 kartų…). O tiems kas nesupranta apie ką aš čia, tai informuoju, kad Vilniaus Žalgiris vakar iškovojo istorinę pergalę prieš Bulgarų čempionus – Ludogorets (praeitų metų Čempionų lygos grupių dalyviai).

Laimėjome 2-1 ir su nekantrumu laukiame kitos savaitės, kai Bulgarijoje bus žaidžiamos atsakomosios rungtynės… Laukiame dar vienos istorinės pergalės ir kelionės į kitą etapą (užtenka ir lygiųjų).

Bet faktas, kad prieš futbolą reikia tinkamai pasistiprinti. Todėl noriu papasakoti apie priešistorę ir vieną mėgstamiausių vietų Vilniuje – Etmonų/Arklių g. kiemelį.

Monstro Pizza su kalakutiena ir pistacijomis

Kas dar nežino – tai vieta, kur nedideliame ir jaukiame kiemelyje susiduria tokios vietos kaip Etmonų ŠpunkaProhibicijaMeatballs_VilniusMonstro.

Arkliu g Kiemelis Vilniuje

Nors čia veikia skirtingi barai, bet jausmas lyg atvyktum pas vieną didelę šeimą. Užsisakai maisto vienur, alaus ar kitų gėrimų užsisakai dar pas kitus ir eini sau Chill‘inti prie rasto laisvo staliuko… Ir niekam nerūpi kas/kaip ten vyksta. Tu gali gerti alų Špunkoje, kai tuo metu iš Monstro tau atneša picą (nors pastarieji irgi turi alaus). Žodžiu – tokia smagi betvarkė.

Arkliu g Kiemelis Vilniuje

Taip mes vakar ir padarėme. Užsisakėme dvi picas iš Monstro, pasiėmėm gėrimų prieš futbolą ir tiesiog mėgavomės gyvenimu…

Monstro pizza
Monstro pizza – trumpas ir aiškus meniu

Paragavimui išsirinkome Lašišos ir karamelizuotų svogūnų (6,5 EUR) bei Kalakutienos ir pistacijų (6,5 EUR) picas. Prie jų dar reikėjo išsirinkti kažkokius padažus ir nors neatsimenu kokius siūlė, bet tas su daugiau žalumynų buvo tikrai skanus, tad rekomenduoju rinktis jį (visi kritikai galvoja: „padažai prie picos??? WTF??“. Atsakymas – jūsų nuomonė įdomi tik jums. Ačiū).

Monstro Pizza su lašiša ir karamelizuotais svogūnais
Monstro Pizza su lašiša ir karamelizuotais svogūnais

Pačios picos buvo gana neblogos, gal kiek storokas padas (truputi kliuvo žmonai), bet visumoje tai visai neblogai. Priedų buvo daug, jie geri, bet kažkaip silpnai išreikšti. Ypač pasigedau karamelizuotų svogūnų indėlio, jie buvo išnykę (atskirai žiūrėjau ar jų yra – buvo)… Toks jausmas, kad didžiąją skonio dalį sugėrė padas ir pomidorų padažas (ties pastaruoju siūlyčiau padirbėti, nes jis nebuvo nei sūrus, nei saldus – keistas).

Monstro Pizza su kalakutiena ir pistacijomis
Monstro Pizza su kalakutiena ir pistacijomis

Visgi, mes likome labai patenkinti. Skonis nebuvo labai ypatingas, bet tikrai pakankamai geras, kad kitą kartą susirinkę čia su draugais dar kartą iš jų užsisakytume (tik 1 picos dviems užtenka, mes kiek persivalgėme).

Ir taip – šis postas skirtas labiau pristatyti šiai vietą, nei labai jau plačiai aptarinėti maistą, bet pastarojo ten tikrai netrūksta… Meat Balls, Pica, Šašlykai ir t.t. Tikrai rekomenduoju čia užsukti!

Monstro pizza
Monstro pizza – vaizdas iš arklių g.

Beje, atsimenate kaip kažkada juokiausi iš Meat Balls gerus vertinimus FB dar jiems nespėjus atsidaryti? Tai, gal todėl ir nepasirinkau jų… Kam rinktis tuos, kurie ir taip įžymybės… Bet gal kitą kartą? Gal kažkas jų jau ragavo ir gali pasidalinti atsiliepimais?

Vertinimas: 8 iš 10;
Kaina: picos nuo 5,5 EUR.

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *