No Forks: Meksika Vokiečių gatvėje

Vilnius visada buvo internacionalinis miestas ir man labai džiugu, kad galiu stebėti šio internacionalizmo stiprėjimą. Daugiau įvairių žmonių atveža ir naujų idėjų, jie sukuria poreikį atsirasti tam, ko anksčiau nebuvo, bet taip reikėjo (kartais to poreikio nežinome kol jis neatsiranda).

Tas pats galioja ir maitinimo įstaigoms. Pavyzdžiui anksčiau mums užteko turėti Čili picą („Italija“), Čili kaimą („Lietuva“), na, ir dar daug valgyklų… Visi gyveno laimingai, kol pradėjo važinėti po užsienį ir pamatė, kad kiti turi gerokai daugiau. Tada Lietuvoje pradėjo rastis vis daugiau ir įvairesnio maisto atstovų, nes žmonėms prisireikė tikrų Itališkų picų, Kaukazietiško plovo ar Amerikietiško Burgerio.

Mane tai ypač džiugina, tad vieną savaitgalį nuvykau aplankyti Meksikietiško Fast Food atstovo Vokiečių gatvėje – No Forks (Vokiečių g. 9, Vilnius).

No Forks Vilnius

Ši vieta gana greitai ir sėkmingai įleido šaknis gatvėje, kuri garsėja savo nepastovumu t.y. ten įsikūrusios įstaigos gana dažnai keičiasi… Bet daugeliu atveju paliekami geri atsiliepimai apie No Forks leidžia tikėti, kad jie čia dar užsibus.

No Forks Vilnius

Taigi, kas ten gero? Interjeras minimalus, su keliais Meksikos elementais, bet jei nežinočiau kokia čia virtuvė, tai gal į tai ir neatkreipčiau dėmesio. Tiesiog paprasta ir jauku (kartais to ir tereikia).

No Forks Vilnius

Įdomiausia šios vietos dalis – maisto užsakymas. Priėjus prie užsakymo vietos mano pirmas įspūdis buvo – valgykla (dėl už vitrinos matomų daugybės metalinių indų pripildytų maistu). Bet vos pradėjome bendrauti su mus aptarnavusia mergina supratau, kad čia nieko bendro su valgykla nėra.

No Forks Vilnius

Pirmiausia mūsų pasiteiravo ar žinome kaip susikurti savo patiekalą. Nors mes atsakėme – NE, jos veide nesujudėjo nė raumenėlis t.y. taip nutinka kai žmogus susinervina, nes atėjo dar du „žiopliai“ kuriems viską reiks pasakoti nuo A iki Ž… Ji nuosekliai ir maloniai išklausinėjo ko mes tikimės, pakonsultavo kai bandėme rinktis ne tuos priedus (įspėdavo, jei pasirinkti priedai gali būti per aštrūs) ir t.t., tad padėka jai.

Neaiškinsiu ką konkrečiai rinkomės, nes pvz.: salsas (spec. paruošimo daržovės/mišiniai) skirtingai pateikiamos Buritoje ir Quesadilla (pastarojoje jie pridedami atskirame indelyje, nes po paruošimo Quesadilla atskirai dar kepama). Tiesiog kiekvienas gali išsirinkti kas jam labiausiai patinka ir patikėkite manimi – tai tikrai įdomi patirtis.

Kaip supratote, mes susikonstravome Buritą ir Quesadilla (abu kainavo po 4,95 EUR už didelę porciją). Taip pat nusprendėme paragauti Nachos su Guacamole (2 EUR).

Pradėjome nuo Nachos ir tai buvo puiki įžanga – traškūs, neperkepti ir pilni skonio, tad likome labai patenkinti. O dar ta tiršta Guacamole šalia… Puikus užkandis.

No Forks Vilnius

Tiek Burita, tiek Quesadilla buvo skanios, bet kaip kažkada jau esu minėjęs – Meksikos virtuvė nėra mano favoritų sąraše. Tiesiog skonine prasme ji labai netvarkinga.

Jei žvelgiant atskirai į mano Buritą, tai ji buvo labai nebloga. Ananasai sudarė įdomų tandemą su pupelėmis (su šonine) ir Barbacoa Jautiena, bet visko buvo tiesiog per daug… Visi tie ingredientai yra stiprūs po vieną (knibinėjau ir ragavau atskirai), bet susijungę tarsi užgesina vienas kitą… Jie pradangino net mano sūrį, kurio tikrai dėjo, bet net nepajutau (tas pats su ryžiais, tik jų nepasigedau. Net nežinau kodėl ten dėjau).

Panašiai ir su žmonos Quesadilla – daug skonio, daug sūrio, jutau Apelsininę vištieną, bet visko per daug…

No Forks Vilnius

Kad taip nutiks, žinojau dar prieš ateidamas… Tas pats buvo ir paskutinio vizito Barselonoje metu, kai radome labai jaukią, panašaus tipo vietą, kur maistą gamino tikri meksikiečiai – bet man tiesiog buvo visko per daug (valgėme Tacos).

Nesupraskite manęs neteisingai, man ten labai patiko. Maistas skanus ir kokybiškas, didelės porcijos ir esu tikras, kad kitą kartą, po barų siautimo su draugais, ateisiu būtent čia.

Beje, buvau sužavėtas kaip greitai jie dirba, kelios minutės ir tu jau gali valgyti. Manau, kad po No Forks atsiradimo, kitiems Vokiečių gatvės Fast Food atstovams vakarais/naktimis tenka priimti gerokai mažesnius klientų srautus ir tuo labai džiaugiuosi.

Vertinimas: 9 iš 10;
Kaina: 4,95 EUR už dideles Burita, Quesadilla ir Tacos porcijas arba 3,95 už mažesnes (galioja tik Burita, Quesadilla).

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *