Pizza di Ascari: neblogai, bet yra ką tobulinti

Jau kuris laikas kaip Vilniuje atsiranda vis daugiau vietų kurios gamina kokybiškas, ala Itališkas, picas. t.y. ne tuos lietuviškus variantus, kur už 6 EUR gauni eko priedais nukrautą šeimyninę picą ir česnakinį padažą kaip super bonus’ą, o tikrą kokybę (ok, dauguma jų veikia jau ne pirmus metus, tiesiog manęs nesudomindavo).

Maždaug prieš metus Jurgis su Drakonais visgi sugebėjo atkreipti mano dėmesį į “kitokias” picas, bet lygiai kaip jie mane sudomino, tai taip sugebėjo ir nuvilti, pavirsdami prastos kokybės ir chaltūros sinonimu. Tada tęsiau paieškas ir radau tokias vietas kaip: Pizza Verde, Pizza Land, Don Simon (mano favoritai)…

Visgi paieškos niekada nesibaigia, visada norisi rasti naujų perlų, todėl savaitgalį nuvykome į Švitrigailos g. – Pizza di Ascari. Nemažai teigiamų komentarų girdėjau apie šią vietą, todėl negalėjau ilgiau jų ignoruoti.

Pizza di Ascari Meat Feast

Ši picerija įsikūrusi labai mažose patalpose, vos kelios sėdimos vietos (kelios prie lango ir kelios prie „baro“), kai kur sunku net su žmonėmis prasilenkti ypač kabinantis paltus. Bet nesupraskite manęs neteisingai, tai man labai patiko t.y. pridėjo šiai vietai jaukumo bei kaip geras dezodorantas – visiškai panaikino tinklinių restoranų kvapą.

Picų pasirinkimas buvo gana platus ir manau patenkintų daugelio klientų poreikius. Aš išsirinkau „Meat Lover‘s“, žmona – „Pulled pork“ picą, nes anot personalo, jos vienos iš populiaresnių (kas mes tokie, kad eitume prieš sistemą).

Man patinka gaminti maistą, todėl buvo malonu stebėti ir kaip mums jį gamina. Stebėjau kaip rankomis formuojami mūsų picų padai, dėliojami priedai… Net nepastebėjome kaip mūsų picos jau garavo ant stalo.

Patiko tai, kad priedų ant picos buvo tikrai nepagailėta, jie buvo kokybiški ir tikrai „puošė“ picą. Bet yra vienas „BET“ – padas. Jo buvo daug ir jis gana stipriai kišosi į šią skonio kelionę. Kraštai buvo tokie stori, kad tekdavo juos tiesiog atidėti (juose trūko traškumo). Žmonos picoje situacija buvo kiek geresnė, nes pomidorai ir kiti priedai suteikė jai daugiau sultingumo, bet manojoje galėjo padėti tik aliejus.

Pizza di Ascari Pica

Beje, apie aliejų – jis buvo skanus, bet gal vertėtų turėti daugiau nei vieną buteliuką? Nėra malonu kai valgio viduryje tavęs paprašo jį atiduoti… Ir kaip sakiau, man jo tikrai reikėjo…

Tai ar mums patiko? Kaip Naujamiesčiui – labai neblogai, kaip visam Vilniui – yra kur padirbėti (su padu). Nėra nieko nepadaromo ir tikiu, kad ši vieta turi tikrai daug potencialo.

Vertinimas: 8 iš 10;
Kaina: 4,80 – 6,90 EUR

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *