Pizzaland: dar vienas picų perlas Vilniuje

Kartais net sunku patikėti kokių gerų pasiūlymų gali atrasti dienos pietų metu. Pvz.: yra tokia vieta Trakų gatvėje – PIZZALAND

Šią piceriją atradau gal kiek daugiau nei prieš pusmetį. Jų picos man visada patikdavo, bet niekaip neprisiruošiau jų aprašyti. Tiesiog dažniausiai jas pirkdavome eidami pas draugus ir tai vykdavo savaitgalio vakarais arba kitaip – ne darbo laiku.

Pizzaland Vilnius

Šiandien nuvykau pas juos dienos metu, nes niekaip nesugalvojau ko noriu pietums (tokiais atvejais visada tinka pica)… Ir ką ten randu? Ogi pasirodo, kad iki 15val. (darbo dienomis) jie dar ir spec. pasiūlymų turi.

Ir ne bet kokių: pica/salotos/makaronai + šviežiai spaustų sulčių kokteilis = 5,50 EUR!!! Kas čia tokio – „super“? Visų pirmą – pas juos picos kainuoja apie 7-8 EUR, kokteiliai ~3-4 EUR, o dabar abu už 5,50 EUR.

Nereikia nė sakyti, kad niekur kitur net nebandžiau eiti. Tiesa, pasirinkimo meniu kiek apribotas t.y. iki kokių 9 picų ir berods 3 sulčių kokteilių, bet tokio pasirinkimo užteks tikrai visiems (išskyrus veganus ir vegetarus, Jums tik sultys, nes tarp apribojimų patenka abi šios picos).

Pizzaland Vilnius

Nei salotų, nei makaronų pas juos nesu ragavęs, tad užsisakau picą – Pancetta (mozzarela sūris, raudonieji svogūnai, šoninė, kiaušinis, pesto padažas). (Joje man visada trūksta druskos, bet skonis patikimas). Iš siūlomų sulčių pasirinkau „Stiprink sveikatą“ (morkos, obuoliai ir imbieras).

Prieš pradedant kalbėti apie picą dar noriu pagirti personalą. Daug kartų čia lankiausi, bet neturiu nė vieno priekaišto šiai komandai. Anaiptol, labiau besišypsančių ir malonių žmonių reikėtų paieškoti… Jie viską daro taip nuoširdžiai, kad po to kai išėjau iš Pizzaland norėjosi dar kartą sugrįžti ir vėl išeiti (vien tam, kad išgirsčiau kaip maloniai jie atsisveikina)… Nežinau ką daro valdžia, bet jie tai daro tikrai aukščiausiame lygmenyje (o gal ten ir dirba patys savininkai?). Tad atskira padėka JIEMS!

Pizzaland Vilnius

Eikim prie picos. Kadangi jų picas esu valgęs ne vieną kartą, tai atsakau už savo žodį – jos nė kiek nesuchaltūrintost.y. pietų metu gausite pilnavertę vakaro ar kito laiko picą (tik pigiau)… Kaip ir visada priedų buvo gausybė, jie kokybiški. Padas minkštas ir skanus, kraštai tikrai valgomi, bet jei valgote picą vienas pats, tai juos meskite į šalį (tiesiog neįveiksite visos picos).

Dar vienas valgymo vietoje privalumas – aliejai. Neskaičiavau kiek jie turi užmaišę skirtingų mišinių, bet tikrai ne mažiau kaip 6. Bandydamas atsigriebti už visus ankstesnius kartus, vien šio bandymo metu, paragavau su citrinomis, saulėje džiovintais pomidorais, aštresnį variantą ir net su kavos pupelėmis. How cool is that?

Pizzaland Vilnius

Ai, dar sultys. Jos tokios pačios geros kaip ir visi pietūs (taip pat ir porcija t.y. stiklinė su savo turiniu man pasirodė gana didelė). Pats derinys irgi labai patiko, nebuvo per saldu, o imbieras (kurio nelabai mėgstu) tarsi įnešė egzotikos į morkų ir obuolių derinį (ir net patiko).

Pizzaland Vilnius

Ant stiklinės dugno likusios vaisių nuosėdos man dar kartą priminė ant kiek čia viskas buvo gerai ir natūralu. Pradedant pica/sultimis ir baigiant nuostabiu aptarnavimu…

Tikrai verta aplankyti, o vėliau kartas nuo karto ir sugrįžti…

Vertinimas: 10 iš 10
Kaina: iki 15val. 5,50 EUR (pica ir šviežiai spaustų sulčių kokteilis), kitu metu ~7-8 EUR už picą

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *