Quesadillas (kesadilijų) receptas

Ar Jums pasitaiko, kad prisigalvojate visokių nesąmonių, kurių paskui gailitės? Aš pvz. susigalvojau, kad turiu vengti baltos duonos (bent darbo dienomis), bet kartais gi taip norisi kokio kepto sumuštinio…

Sugalvojau, kad Tortilija į šį draudimų sąrašą nepatenka todėl vieną vakarą išbandžiau šį sumuštinį.

quesadillas-sumustiniai

6 sumuštiniams (porcijoms) Jums reikės:
– Pakuotės Tortilijų
– 300/400g. kalakutienos (ar bet kokios kitos mėsos)
– Tepamo varškės kremo
– Tarkuoto sūrio (kokio tik norite)
– Dėžutės konservuotų kukurūzų
– Nedidelės paprikos
– Svogūnų laiškų
– Kalendra
– Saulėje džiovinti pomidorai
– Česnakų
– Druska, pipirai

Gaminame:
1. Mėsą supjaustome nedideliais kubeliais ir apkepiname kartu su smulkintais česnakais, paskaniname druska ir pipirais.
2. Į mėsą dedame smulkintą papriką, po poros minučių į kompaniją suberiame nusunktus kukurūzus ir kelias minutes viską patroškiname. Ragaujame ir jei reikia pridedame dar prieskonių.
3. Visą įdarą perdedame į atskirą indą, leidžiame kiek atvėsti ir tada įdedame smulkintos kalendros (aš tai nelaukiu kol viskas atvės ir iškart dedu, nes valgyti noriu greitai, o visokie „palaukime kol atvės“, tam tik maišo).

Tada prasideda kitas etapas.
4) Imame Tortiliją ir visą pertepame varškės kremu.
5) Į vidurį dedame paruošto įdaro (vienoje pusėje paliekame daugiau neuždengtos erdvės). Ant viršaus dedame pasmulkintų svogūnų laiškų, saulėje džiovintų pomidorų ir užberiame sūrio.
6) Belieka tik perlenkti Tortiliją pusiau (lenkiame nuo tos pusės kur palikome vietos), rankomis paspaudžiame, kad įdaras pasiskirstytų po visą sumuštinį ir dedame į keptuvę su trupučiu aliejaus.
7) Ant nestiprios ugnies, apie 4-5 min., apkepiname kiekvieną pusę ir viskas… Taip, viskas..Finišo tiesiojoje buvau t.y. valgiau jau po 15-20 min. nuo gaminimo pradžios.

Nežinau ar jis tikrai sveikesnis nei jo pusbrolis, bet skoninėmis savybėmis jis dar ir geresnis, o apie sveikimų spręskite patys. Galite nedėti sūrio, sūrelio, kepti ne keptuvėje, o orkaitėje ir t.t. Aš Jums ne mama, sugalvokite patys.

Skanaus!

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *