Restobaras Kablys: vertas dėmesio Brunchas

Koks tu vilnietis jei nesi buvęs Brunche? Pagaliau aš savo klaidą ištaisiau bei apsilankiau viename iš jų!

Su draugais sekmadienį susitarėme susitikti Restobaras Kablys organizuojamame Brunche. Prisipažinsiu, kad kažkaip skeptiškai vertinau galimybę pavalgyti už 10 EUR t.y. ką už tokią kainą galima pasiūlyti žmogui (su galimybe valgyti kiek širdis geidžia)? Blynų, kiaušinių, makaronų, bulvių?

Kablys Benedikto kiausiniai 

Mūsų sekmadieninis susitikimas vos nepasibaigė dar neprasidėjęs, nes mes atvykome nerezervavę staliuko (o tai – didelė klaida)… Visgi, dėl didelės mano įtakos maisto pasaulyje mums nusišypsojo sėkmė ir staliukas atsirado… (Ok, nieko panašaus, mums tiesiog pasisekė ir vienas stalas buvo likęs laisvas).

O tada jau prasidėjo puota! Užsisakėme kavos, po mimozą ir Benedikto kiaušininių (jie ruošiami individualiai, todėl užsakomi prie baro) ir pasinėrėme į sekmadieninį poilsį, ramios muzikos fone.

Kablys mimoza

Taigi, kuo jie maitina žmones už tuos 10 EUR? Koldūnai (patiko), dešrelės, kepta šoninė (patiko), keptos daržovės (patiko), spring rolls‘ai (patiko), kažkokie gruzdintų bulvių reikalai, Benedikto kiaušiniai (labai patiko), gruzdinti sūrio piršteliai (patiko), daržovės/salotos, bandelės/desertai… Tiesa sakant, pastebėjau, kad po kurio laiko atsirado ir naujų patiekalų, kurių pradžioje net nebuvo.

Galiu drąsiai teigti, kad maistas buvo paprastas, bet tikrai neprastas.

Ai, dar nepaminėjau vienos „smulkmenos“… Už tą pačią kainą galėjau mėgautis Midijomis… Kiek nori, tiek dediesi… Ir prie viso to, jos buvo kaip tik pritaikytos mano skoniui (sūrokas padažas). Tai buvo Bruncho vinis ir papildomų argumentų, kad juos išgirčiau man nebereikėjo… Manau, kad su tokia juokinga kaina jie save apiplėšinėja…

Praleidome ten kiek daugiau nei dvi valandas. Laikas tiesiog praskriejo… Vieną pokalbio temą keitė kita, lėkštė keitė lėkštę. Išėjome kupini gerų emocijų ir su pažadu čia sugrįžti (arba kur kitur). Mūsų lūkesčiai buvo viršyti kelis kartus.

Vertinimas: 10 iš 10
Kaina: 10 EUR (sekmadieniais, nuo 12:00 iki 17:00)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *