Restoranas 4: Palangos perlas

Metai jau visai į pabaigą, bet aš noriu spėti pagirti dar vieną, Palangoje, aplankytą vietą, nes būtų nusikaltimas to nepadaryti.

Tai jau tradicinė mūsų užuovėja pajūryje – Restoranas 4

Restoranas 4, Palanga

Mes čia vis grįžtame, nes mano nuomone, tai restoranas siūlantis vieną geriausių kainos/kokybės sąntykių Lietuvoje (pagrindinių patiekalų kainos ~14-15 EUR. Pvz. už jaučio žandą mokėjome 14 EUR, kai diena prieš tai – 24 EUR.)

Restoranas 4, Palanga

Nepriekaištingas aptarnavimas, nuostabaus skonio maistas ir visada malonūs prisiminimai išvykus, kurie vis skatina juos minėti geru žodžiu.

Dar jie žavi tuo, kad kiekvieno apsilankymo metu mes ten randame kažkokį naują skonį, dėl kurio apima savotiškas pamišimas. Jo paragavęs, tu pradedi visiškai rimtai svarstyti atšaukti kažkurį iš savo užsakytų patiekalų ir apsiriboti 2-3 porcijomis to stebuklo.

Restoranas 4, Palanga Restoranas 4, Palanga

Taip kažkada nutiko su tuno tartaru (meniu jis vis dar yra), kukurūzų sriuba su elnienos ravioli, o dabar sužibėjo Tacos (kainavo 7,5 arba 8,5 EUR už 6 vnt.).

Tiesiog nesuvokiamai paprastas patiekalas, kuris užbūrė tokiu stipriu ir įspūdingu skoniu, jog tiesiog tylėjau kol visi nepradėjo kartoti to pačio – tai vieni geriausių ragautų tacos, gal net geriausi (įskaitant ragautus svetur).

Restoranas 4, Palanga Restoranas 4, Palanga

P.s. dėl prasto apšvietimo pateikiami ne visi ragauti patiekalai + foto kokybė tikrai ne geriausia, bet fakto tai nekeičia – tikrai grįšim!

Vertinimas: 5 iš 5

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *