Rocknrolla bar & kitchen: nuostabūs šonkauliukai, bet yra kur tobulėti

Savaitgalį lankėmės Kaune (reikia gi kartais įvertinti kaip sekasi artimiausiam Sostinės konkurentui/kolegai).

Tik mes važiavome ne naujos autobusų stoties ar kitų piaro elementų tikrinti pvz. pagerėjusių gatvių, tiesiog norėjome valgyti. Tad pasiteiravę Ančių Medžioklės FB sekėjų ir aptikę pavadinimą, kuris mums asocijavosi su Amerika ir laisve, nusprendėme aplankyti Laisvės alėją ir joje įsikūrusią vietą – Rocknrolla bar&kitchen.

Rocknrolla bar & kitchen Kaunas

Nors šeštadienis buvo gana saulėtas, o ši vieta su savo lauke išstatytais staliukai visus kvietė prisėsti lauke, bet tokia galimybė nei mūsų, nei kauniečių neviliojo ir visi mieliau rinkosi šilumą.

Rocknrolla bar & kitchen Kaunas

Tik viduje, be šilumos, mus dar pasitiko ir tamsa, daug tamsos. Specialiai čia taip? Visgi, iš pastatyto DJ pulto suprantu, kad čia labiau vakarinė pasisėdėjimų vieta(?), tad mes tiesiog per anksti.

Kadangi mes mėgstame šviesą, tai išsirenkame staliuką prie lango ir pradedame vartyti meniu. Po greitos peržiūros atsiimu savo žodžiu dėl vakarinių pasisėdėjimų t.y. kažkaip sunkiai save įsivaizduoju 02 val. nakties su kokteiliu rankose užsakinėjantį Black angus steiką… Ar jie vakaro metu pakeičia meniu? Šioje vietoje pradėjau painiotis dėl jų koncepto t.y. jie nori lankytojų dieną ar naktį?

Rocknrolla bar & kitchen Kaunas Rocknrolla bar & kitchen Kaunas

Rocknrolla bar & kitchen Kaunas

Šiaip su interjeru kaip ir viskas ok, yra stilingų elementų ir ilgainiui apsiprantame prie aplinkos, tik norėtųsi greitesnės adaptacijos.

Pasitarę su mandagiu ir gana profesionaliu personalu užsisakome THAI šonkauliukus (6,90 EUR) + Coleslaw salotas (1,90 EUR), Tuno salotas ir gėrimus.

Beje, ar Kaunas nusprendė nugalėti Vilnių alkoholio kainomis, ar yra kitų priežasčių, bet šioje vietoje alaus kainos mane kiek nustebino, nes prasidėjo nuo 3,40 EUR. (Vakare, grįžus į Vilnių, teko lankytis keliuose baruose ir net Sostinėje nemokėjau daugiau nei 3,80 EUR už specialiai į Lietuvą atvežtą alų).

Bet mes čia atvykome ragauti maisto, tad pradėkime.

Rocknrolla bar & kitchen Kaunas

Tuno salotos buvo pakankamai neblogo lygmens. Putpelių kiaušiniai, smidrai, daržovės, tunas – viskas labai neblogai derėjo ir žmona tikrai nepasigailėjo užsisakiusi šį patiekalą. Deja, bet pačio tuno kepsnio skonio vertinti nelabai galiu, nes žmonos pageidavimu jis buvo gerai iškeptas t.y. perkeptas. Bet kiek mano skonio receptoriai leido suprasti, tai pateikus geresnio kepimo lygmens jis būtų visai neblogas.

Šonkauliukai – prieš pradedant valgyti kiek bijojau, kad jie bus labai aštrūs. Nes mus aptarnavęs vaikinas kelis kartus pabrėžė, kad jie ala aštresni nei klasikiniai, bet dar valgomo aštrumo.

Visgi, kai jų paragavo mano žmona, ji turėjo tik vieną klausimą – tai kur čia aštrumas? Aš bandžiau jai priešgyniauti ir sakyti, kad ji tiesiog per mažai jų paragavo, bet ilgainiui ir pats pradėjau galvoti – tai kur tas aštrumas? Kitaip sakant: aštrumo lygis – pienas.

Rocknrolla bar & kitchen Kaunas
Pieno aštrumas, bet skonis nepakartojamas

Visgi, atmetus „pieno švelnumo“ aštrumą, šonkauliukams turiu vien pagyras. Tai buvo tarsi mano mėgstamiausių patiekalų simbiozė, kuri susideda iš glazūruotų šonkauliukų ir Pad Thai.

Mėsa idealiai slinko nuo kaulų ir porcija buvo milžiniška. Gal tik kalendros galėjo uždėti daugiau, bet visi kiti dalykai man labai patiko. Iki šiol pamenu minkštą mėsą ir švelnią glazūrą su žemės riešutų poskoniu.

Tai buvo vieni iš geriausių mano ragautų šonkauliukų.

Deja, bet to negaliu pasakyti apie jų Coleslaw salotas. Ne blogiausias variantas, bet iš esmės beskonė salotos. Ir dar įvertinus, kad už kas jiems sumokėjau 1,90 EUR, tai truputi pasidaro pikta.

Jas suvalgiau iš reikalo. Na, gal jos net kiek pasitarnaudavo, kai norėdavau iš naujo sustiprinti šonkauliukų aromatą t.y. sukramtai mėsą, užvalgai beskonių salotų ir tada vėl valgai mėsą, gaudamas dvigubą skonio efektą.

Tad apibendrinant – grįžčiau čia vien dėl šonkauliukų (6,90 EUR – labai gera kaina), bet sprendimas atskirai apmokestinti garnyrą, tokio lygio vietoje, man nesuprantamas (neįsižeiskite, nes savo lygiui Jūs labai neblogi).

Vertinimas: 8 iš 10
Kaina: pietūs dviems – 25,50 EUR

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *