Šilelis Gastro PUB: sudužę lūkesčiai ir šonkauliai

Nueik į Šilelis GastroPub, sakė jie man… Rekomenduojam, sakė jie man…

Šilelis Gastro PUB, Palanga

Vakar nuėjom ir likau sutrikęs t.y. per kelias akimirkas iš Palangos patenki į Vilniaus PUB‘ą, su žmonėmis iš Vilniaus, bet maistas labiau Palangiškas, nei GastroPub‘iškas.

Šilelis Gastro PUB, Palanga Šilelis Gastro PUB, Palanga Šilelis Gastro PUB, Palanga Šilelis Gastro PUB, Palanga Šilelis Gastro PUB, Palanga

Nežinau, gal mano lūkesčiai buvo labai dideli, gal nuotaika bloga, bet šonkauliai buvo labai vidutiniški ir kai visas jų skonis juntamas tik per BBQ „gleizą“, tai iki Gastro Pub standartų man visiškai netraukia. Geriausiu atveju pataiko į vidutinių PUB‘ų segmentą.

Šilelis Gastro PUB, Palanga

Nuvylė ir šalia pateiktos Coleslaw salotos, kurios buvo sausos ir kartokos, o krienų/wasabi padažas buvo toks švelnus, kad galima maitinti kūdikius. Na, ok, dėl padažo gal kiek perdedu, bet tikėjausi kažko įspūdingesnio, o minėtu atveju pažaliavusi spalva buvo vienintelė wasabi detalė, kuri juos priminė (pati spalva irgi nelabai „seksualiai“ atrodė).

Šilelis Gastro PUB, Palanga

Žmonai jos Dūminė kiaulienos šoninė patiko iki to momento, kai paklausiau ar ji jaučia dūmo skonį. Dūmo ten nė kvapo, nė skonio nebuvo. Visgi, tušinti kopūstai ir glazūruoti svogūnai visai neblogai suderėjo su šonine, tad ji liko patenkinta.

Išleidom 26 EUR ir mokėdamas jaučiausi kiek nejaukiai, nes atitinkamo malonumo negavau (kaina su užkandžiu ir gėrimais). Tad liko tik prisiminti, kad čia viduje Vilnius (labai patiko vidus), o sąskaitos ir maistas kaip Palangoje.

Šilelis Gastro PUB, Palanga

Gal čia dar kada grįšim alaus ar paragauti užkandžių (manau to tikrai sugrįšim), bet maistas nesužavėjo. Nebuvo neskanu, bet pavadinimas skambesnis nei realybė. Žmona sakė, kad aš jau per „mondras“ pasidariau, bet jei pats skaniau gali pasigaminti, tai kur čia malonumas? Lengvoms vakarienėms toliau eisim į A-petit.

P.s. kažkas komentare šią vietą įvertino „Meh“, tai toks ir mano vertinimas.

Tai buvo Anties Žodis.

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *