Studio 9: valgomas Burgeris, bet iki geriausių toli…

Po ilgos pertraukos vėl užsukau į Studio 9 kur prieš kelis mėnesius buvo „paleistas“ atnaujintas Burgerių meniu. Tad lygiai tiek laiko aš šį faktą sėkmingai ignoravau… Ne specialiai, bet kažkaip savaime taip gavosi. Kažkaip vis rasdavau priežasčių kodėl turiu eiti kitur. Gal todėl, kad vėl bijojau nusivilti (kažkada čia buvo mano skaniausio ir geriausio Burgerio namai).

Galų gale, po daugybės kolegų komplimentų, mes atsidūrėme ČIA… Užsisakėme po Mojito ir pradėjome laukti… Laukėm ilgai, neskaičiavau kiek, bet kokteilius baigėme gerti dar iki atkeliaujant maistui. Tiesa sakant dar ir patirpusio ledo spėjome paragauti. Trečiadienį norisi kiek greitesnio aptarnavimo.

Studio 9 Burgeris

Aš užsisakiau Burgerį su jautiena, chorizo dešra, karamelizuotais svogūnais ir harissa majonezo padažu (šiam rinkiniui priklausė ir jalapenai, bet man pasirodė, kad jų ten visai nereikia, tad paprašiau nedėti). Žinoma, kepimo paprašiau Medium Rare arba kaip padavėja patikslino – su krauju.

Norėčiau sakyti, kad Burgeris buvo neblogas… Ok, taip ir sakysiu, bet paminėsiu ir mane labai nuliūdinusius aspektus:
• Sprangi ir beveik šalta bandelė (gal nešviežia?)… Man patinka purumas, tada kai bandelė tarsi tirpsta, o šis variantas atrodė, kad stringa gerklėje (kokteilio nebeturėjau). Kitą vertus, tokia bandelės konsistencija neleido jai suirti valgant Burgerį rankomis, o tai kartais irgi būna didelė problema;
• Chorizo dešros buvo per mažai, jos beveik nejutau;
• Mėsa buvo PERKEPTA!!! Ir vėl sprangu… Čia Well Done variantas (nuotraukoje gal panašu link Medium, bet taip tikrai nebuvo), o ne mano… Baisu… KUR MANO ŽADĖTAS KRAUJAS??? (dėl to padavėja atsiprašė kelis kartus, bet čia virtuvė manęs turėjo atsiprašinėti, o ne ji).

Studio 9 Burgeris mesos perkepimas

Burgeris buvo valgomas, galėjo būti net geras, jei ne tie nesklandumai… Labai patiko karamelizuoti svogūnai (kurie labiausiai ir užgožė dešrą). Bulvytės taip pat labai neblogos ir ypač padažas prie jų.

Gaila… Nežinau, gal reiks čia dar kada užsukti ir patikrinti ar man tik papuolė nešviežia bandelė ir perkepta mėsa? Gal kitą kart, kai tai bus ištaisyta, aš vėl mėgausiuos geru Burgeriu… Pamatysim.

Vertinimas: 6 iš 10
Kaina: 7,5 EUR (su bulvytėmis)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *