Take eat easy: nuo sriubos iš pakelio iki skaniausio sumuštinio titulo Vilniuje

Kažkada siūliau grįžti laiku atgal, o šiandien noriu pasiūlyti kelionę į ateitį… Nesupraskite neteisingai – neaptikau vietos kuri gamina maistą iš ateities ar pan. Tiesiog šią vietą ketinau įvertinti gerokai vėliau…

Visgi, pietų metu atsidūriau netoli Pylimo gatvės (stoties dalis, praėjus Rūdninkų gatvę) ir prisiminiau, kad kažkur netoli turi būti tokia vieta kaip – take eat easy.

Take Eat Easy
Skaniausias sumuštinis

Juos FB pastebėjau dar prieš atidarymą, tad ilgai ir kantriai laukiau galimybės paragauti jų sumuštinių. Nežinau kodėl, bet šeštasis pojūtis man iškart pranešė, kad jų sumuštiniai bus geri. Kodėl? Nežinau… Tiesiog taip galvojau…

Dar kartą – kur čia toji ateitis? Nes šį kartą nusprendžiau išbandyti jų dienos pietų pasiūlymą, kuris skelbia, kad už 3,5 EUR gauni dienos sumuštinį ir pasirinktinai: sriubą, kavą, arbatą, kakavą arba naminį limonadą. O priėmęs šį sprendimą sau kelis kartus pakartojau – jokio vertinimo, tai tik pietūs. Sumokėjus 3,50 EUR tu nieko nesužinosi ir tikrajam vertinimui turėsi ateiti čia dar kartą bei valgyti kažką iš meniu.

Tad tai ką rašau – neturėjo egzistuoti… Visgi, Jūs skaitote – reiškia, kad aš sulaužiau savo pažadą… Kas nutiko?

Take Eat Easy

Take Eat Easy
Terasa

Atvykus į vietą neradau jokių spec. iškabų, tik kelis staliukus lauke, pastatytą reklaminę lentą su užrašais ir įėjimą į kokių 5 kv. patalpą. Viduje dar smagiau – aprašinėtas veidrodis (meniu) ir trys staliukai prie kurių gali tilpti kokie 4-5 žmonės.

Take Eat Easy

Blogai? Ne! Man patinka. Tokios vietos man labai patinka! Jautiesi lyg kokiam madingam Londono hipsterių kvartale. Na, tik ten vos galėtum patekti į vidų, o aš čia esu vienas… 13val., pietų metas, o aš esu vienas (čia liūdnoji dalis, net žmonos nėra šalia).

Take Eat Easy

Su manimi pasisveikina virtuvėje dirbantis vyrukas su ūsais, iš kažkur atsiranda mergina prie kasos aparato bei pradedam užsakinėti.

FB jau buvau pažiūrėjęs, kad tos dienos pasiūlymai: sumuštinis su brokoliais ir sūriu, trintų žinių sriuba arba mano jau išvardinti gėrimai.

Šiaip, aš mėsą labai mėgstu, gal net priklausomas nuo jos, bet šį kartą ketinau daryti išimtį… Ir išimtį dariau iki tos akimirkos kai sužinojau jog šiandien jie papildomai leidžia rinktis iš Pulled Chicken sumuštinio bei Prancūziškos svogūninės sriubos (nežinau kodėl to nebuvo FB).

Turbūt nereikia sakyti, kad sumuštinį iškart pakeičiau į mėsišką. Dėl sriubos buvo abejonių, bet pagalvojęs užsisakiau svogūninę (gi jų nevertinsiu – galima eksperimentuoti).

Take Eat Easy
Sriuba kartoniniame puodelyje suglumino

Už kelių minučių atkeliauja sriuba. Hmz… Kartoninis puodelis? Čia tikrai stoties kultūros įtaka… Atvirai sakant, aš jau buvau nurašęs šią vietą ir supratau kaip jie gali siūlyti viską už 3,50 EUR. Pradėjau galvoti, kad ši „sriuba“ bus iš miltelių, o apie sumuštinį jau net nebenorėjau galvoti.

Siurbteliu iš puodelio (jokio šaukšto nebuvo) ir nustembu – skanu. Nejaučiu jokios chemijos ar kitų blogybių. Labai lengva salstelėjęs svogūnų skonis ir kiti ingredientai mane pradeda žavėti. Puodelis ištuštėja greičiau nei aš norėčiau ir jau su gerokai džiugesne nuotaika pradedu laukti antrosios pietų dalies.

Take Eat Easy
Skaniausias sumuštinis EVER

Štai ir jis – sumuštinis… Atrodo gražiai, todėl mano nuotaika dar pagerėja. Greitai nufotografuoju, atsikandu ir tą pačia akimirką mano akių vyzdžiai išsiplečia – WOW.

Pirmiausiai aš pajutau „bandelės“ skonį (nenoriu jos vadinti riekėmis, nes ji verta daugiau). Tokia nepaprastai švelni, puri, šviežia ir SALDOKA… Vaikystėje seneliai mus vaišindavo ragaišiais, tai čia praktiškai tas pats skonis, tik konsistencija gerokai švelnesnė… O dar tas jos tobulas apskrudimas – kažkas nepaprasto.

Kiti pamatys nuotraukas ir sakys, kad „batono“ čia gerokai per daug, bet ką jie supranta… Gi kai žmonės valgo šakotį jie nesako: „man šiame šakotyje per daug tešlos“? Čia bandelė buvo svarbi, o ne tiesiog įrankis kuris laiko kitus produktus.

Take Eat Easy
Idealiai apskrudęs

Jos viduje slėpėsi ne ką prastesnis skonis. Plėšytos vištienos nebuvo labai daug, bet tikrai pakankamai, kad žinotum jog ji yra šio stebuklo dalis. Labai patiko marinuota paprika ir didelis žalumos kiekis t.y. rukola, burokėlių lapai. O kai sudedame viską į vieną kąsnį, tai gauname tikra stebuklą…

Aš mėgavausi kiekvienu savo kąsniu. Vienu metu ir saldu (bandelė), ir rūgštu (paprika), ir švelnu (salotos, vištiena, padažas)… Nepaprastas derinys ir labai gaila, kad jo nėra nuolatiniame meniu.

Išėjęs iš Take Eat Easy supratau, kad negaliu laukti ir turiu pasidalinti informacija apie šią vietą, nes jie tikrai yra mano antro metų ketvirčio atradimas. Ir man net nereikia ragauti kažko iš tikrojo meniu, kad tai patvirtinčiau, nes tai ką jie man pasiūlė už 3,50 EUR buvo nepaprasta…

Taip pat – neteisinga, kad tokia gera vieta buvo tuščia. Todėl vėl noriu visų paprašyti, kad pasidalintumėte šiuo įrašu ir padėtumėte Jiems. Nuojauta man sako, kad tas vyrukas ir mergina yra ne šiaip samdomas personalas, tad šis smulkus versliukas negali dingti… Man JŲ reikia, Vilniui JŲ reikia, ir Jums JŲ reikia (net jei to dar nežinote).

Aš čia tikrai grįšiu. Taip ir pasakiau jiems prieš išeinant (kai klausinėjau merginos ar sriuba tikrai jų gamybos, ar bandelė visada tokia nuostabi)…

Vertinimas: 10 iš 10 (sumuštinių klasėje);
Kaina: 3,5 EUR už dienos pietų pasiūlymą (nuo 5,00 EUR sumuštiniai iš meniu)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *