Talluti Vilnius: taip ir nesupratau kodėl visi šią vietą taip dievina

Nors šią savaitę nieko nebeplanavau rašyti, bet įvairios gyvenimo detalės viską koreguoja savaip…

Pavyzdžiui netikėtai sužinai, kad atsidarė kokia nauja vieta ir smalsumo paskatintas tu privalai palikti viską kas tau brangu (aš čia apie savo atsineštus pietus darbe su tinkamu baltymų, angliavandenių ir daržovių kiekiu) ir eiti ten kur išdaužytas, sugriautas ir suniokotas kelias veda (ėjau Vilniaus „gatve“)…

Paprastai šnekant – FB pamačiau, kad Vilniuje jau atsidarė Talutti – Bakes ‘n’ Shakes City – Vilnius. 

Talluti Vilnius

Taip – jie jau veikia. Tiesą sakant, jų atsidarymo faktas manęs nebūtų niekaip paveikęs jei ne visi tie išprotėję komentarai apie jų super maistą, kokybę, porcijas ir t.t… Na, valgiau aš pas juos prieš kelerius metus (kai dar tik vieną tašką turėjo) – neblogai (truputi virš vidurkio), bet kas ten TOKIO? Tada nesupratau ir iki šiol nesuprantu…

Tai va, atėjau ten apie 13 val. Randu vietą ir atsisėdu… 5 minutės, 10, 14 minučių…  Meniu peržiūrėjau gal kokius 4 kartus, mintimis suvalgiau 90 proc. tų pasakiškai atrodančių patiekalų nuotraukose (nežinau kiek pinigų suinvestuota į fotosesijas, bet sprendimas tikrai geras) ir likus vos 1 minutei iki deadline t.y. 15 min. bendro laukimo, buvo priimtas mano užsakymas…

Tiesą sakant, jei ne netoli prisėdęs žmogus, pavadinkime jį „Pardavimų vadybininku“, tai manau, kad būčiau ir išėjęs (regis aš neegzistavau jų visatoje)… Nes tik po jo pasirodymo mane aplankė sėkmė t.y. jam buvo greitai pateiktas meniu ir priimtas užsakymas, o kadangi aš buvau visai šalia, tai ir man nuskilo.

Iš pietų meniu užsisakiau sriubos su vištiena (1,85 EUR) ir Kiaulienos sprandinę (3,95 EUR).

Po kokių 10 minučių laukimo mus su Pardavimų vadybininku pasiekia sriubos. Pradedu nuo bandelės  – ji šviežia? Nesakau, kad labai sena, bet tikrai ne šiandien dienos kepimo. Atrodė tikrai gražiai, bet pavargęs veganas jos jau gali ir neperlaužti (gal kiek perdedu)… O aš taip tikėjausi ją lauždamas girdėti lengvą traškėjimą, kuris susigeria ir nuslopsta minkštame jos turinyje… Gal kitą kartą? (kuriom dienom jos kepamos?)

Talluti Vilnius
Labai vidutiniška sriuba su vištiena

Pati sriuba buvo labai vidutiniška. Tokio pačio skonio vištienos sriubą gali gauti bet kurioje valgykloje už 0,30 EUR, o čia ji kainavo 1,85 EUR. Nebuvo neskani – tiesiog neturėjo jokio skonio… Ok, joje buvo daug vištienos ir porcija gana didelė, bet vien dėl porcijos dydžio laimingas nebūsi – reikia kažko daugiau. Ar aš per daug reikalauju iš dienos pietų? Gal… Ai, ji dar buvo šaltoka, tad jokių gerų žodžių apie ją tkrai nebus.

Teisybės dėlei turiu paminėti, kad čia tik mano nuomonė. Pvz. mūsų šio įrašo epizodinis veikėjas – „Pardavimų vadybininkas“, po padavėjos klausimo apie skonį net prisiekinėjo, kad jau rašo į FB atsiliepimą apie jos nuostabų skonį!

Visai kitas reikalas su sprandine – man ji patiko (dienos pietų kontekste). Gal bulvės ir buvo kiek šaltokos (su temperatūros išlaikymu jie turi problemų), bet bendras skonis labai neblogas. Bulvės gerai paruoštos, jautėsi rozmarinas. Patiko ir kitos garnyro dalys, pvz. jutau pomidoro skonį, kas yra tikra retenybė, kai pripranti juos pirkti prekybos centruose (gal jų daržovės iš ūkininkų?), patiko ir agurkų marinatas, ir svogūnų… Toks teisingas, naminis skonis.

Talluti Vilnius
Sprandinė buvo visai nebloga, ypač garnyras

Pati mėsa irgi buvo tinkamai paruošta, lengvai plyšo bei kramtėsi, skonį paįvairino gana lengvo skonio krienų padažas. O svarbiausia – jie tinkamai susitvarkė su pagrindine dienos pietų užduotimi t.y. porcijos dydžiu ir sotumo jausmu. Po šių pietų aš jaučiausi pakankamai privalgęs, gal net persivalgęs (kitą kartą užsakinėčiau tik antrą patiekalą).

Turbūt net nereikia minėti, kad Pardavimų vadybininkas vėl liko sužavėtas? Tik kuo toliau, tuo labiau nebesupratau ar jis tikrai toks patenkintas maistu, ar tiesiog „kabina“ tą merginą? Nors pamačius, kad nepaliko „arbatos“, maisto patikimo versija išsiveržė į priekį.

Šio apsilankymo nevertinsiu, tiesiog norėjau pateikti savo pirminius įspūdžius iš visų taip garbinamos vietos (buvo pliusų, buvo ir minusų). Beje, kaip matote vertinimai yra dvejopi t.y. mano liko neutralūs, o Pardavimų vadybininko – skirti bent du auksčiausi ordinai šiai vietai.

Bet aš čia tikrai dar užsuksiu ir įvertinsiu juos neskubėdamas… Ramiai ir neskubant… Ir tegul pabando man maistas būti ne toks skanus ar ne toks gražus kaip Jūsų pateiktos nuotraukos meniu…

P.s. FB jų pateikta dienos pietų foto ir gauti patiekalai atrodė labai panašiai, tad dedu didelį pliusą už mano vizualinių lūkesčių išpildymą…

 

Vertinimas: bus pateiktas po tikrojo meniu išbandymo

Kaina: 5,55 EUR (kaip suprantu užsisakant sriubą+antrą jei taiko nuolaidą, nes turėjo būti 5,8 EUR)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *