Tesla PUB: netikėtai atrastas deimantas…

Gero Burgerio paieškos tikrai nėra lengvas darbas (kaip kitiems gali atrodyti). Daug mėnesių sausros… Daug laiko praleisto paieškose… Daug nusivylimų… Bet kas ieško, tas randa!

Tiesa sakant, jei gerai pamenu, paskutinįjį valgomą Burgerį gavau Burger Festo metu (valgomą, ne idealų). Nuo to laiko aplankiau mažiausiai 10 naujų vietų (apie), bet nieko rimto neaptikau. Parašiau kelis atsiliepimus, bet atvirai kalbant– vėl pradėjau trūkti motyvacijos…

Supratau, kad labai sunku rašyti apie tai kas tau neteikia džiaugsmo, o grūmoti pirštu: „čia blogai, čia blogai“ ne mano stilius (bet dariau tai).

Ir vieną penktadienio vakarą, su draugais, sutarėme susitikti kokiame nors, dar nelankytame, bare. Kažkas pasiūlė Tesla PUB… Niekas neprieštaravo, nes nieko apie jį nebuvo girdėję.

Tesla Pub skanus burgeris

Manau, kad aš vienintelis žinojau šį PUB‘ą. Ne, nesilankiau ten, tik praėjau pro šalį daugybę kartų (bet niekada nekėliau kojos). Jie man atrodė kažkokie keisti, ypač lenta ant kurios užrašyta „Dideli naminiai Burgeriai“ ar kažkaip pan. Visada galvojau – WTF? Kas čia per užrašas? Mano supratimu, tai labai nekokia reklama, mane ji atstūmė (skamba kaip Valstiečių politinė reklama)… Baisu!

Ir iki šiol manau, kad ta iškaba Jums kenkia. Todėl vienintelis mano pastebėjimas – keiskite ją. Galiu net lipduką kokį padaryti: „Naminė Antis Rekomenduoja!“ arba užsirašykite tai ant savo lentos, rezultatas manau būtų daug geresnis.

Tai va, kai sulaukiau pasiūlymo užsukti pas juos, pagalvojau, kad gal ir galiu peržengti savo principus bei aplankyti šią vietą. Na, ir dar net Burgerio galėsiu paragauti (jei jau laužom principus, tai iki galo)…

Pats Pub‘as nėra kažkuo išskirtinis, gal kiek niūrokas, bet vakaro pradžiai mums ten visai patiko. Toks neįpareigojantis ir paprastas bariukas.

Ten radom pilną šaldytuvą Dundulis alaus (skirtingų rūšių, buteliuose). Tad kiekvieną kartą galėjom mėgautis vis kitu skoniu ir tik už 2,2 EUR!!! Vien dėl jo dar užsuksiu, nes paragavau vos 3 rūšių (dar kokios 5 liko nebandytos).

Burgerių jie turi 3 rūšių: Klasikinį, Meksikietišką ir Trijų sūrių (visų kaina po 6 EUR su bulvytėmis). Pasirinkau Klasikinį, bes žinia, kad esu konservatorius… Jo sudėtis: romain salotos (mėgstu valgyti kažką žalio), čederio sūris, marinuoti agurkai, karamelizuoti svogūnai (!), česnakinis padažas. Ir viskas. Tiek priedų užtenka geram Burgeriui. Čia dažna kitų vietų problema – jie bando išspausti kažką TOKIO… Sudeda į vieną vietą mėsą, pomidorus, sūrį, salotas, marinuotus agurkus, svogūnus, glazūruotus svogūnus, šoninę ir dar kiaušinį. Tada atneša ant stalo šią mišrainę ir nori, kad valgytum… Ką valgyt? Tu net nesupranti kas čia per patiekalas, ką jau kalbėti apie skonį.

Priimant užsakymą manęs paklausė kokio mėsos kepimo lygio noriu. Šiaip, šiuo padavėjų klausimu jau nebetikiu, nes pastaruoju metu daug kas jau to klausia, bet virtuvė nežino ką daryti toliau t.y. pasakai jog nori „Mediu rare“ kepimo, o gauni „Well Done“ ir taip visada (su keliomis išimtimis).

Tad ir čia sakydamas jog noriu „Mediu rare“ vos pastebimai nusišypsau (dar prisimenu tą kvailą užrašą apie naminius Burgerius ant jų lentos).

Laukiau sau gurkšnodamas alų ir nieko nesitikėjau… Tiesiog mėgavausi draugų kompaniją, pokalbiais apie politiką ir kaip reikia šviesti tamsuolius (pavėluotai).

Gana greitai, gal po 10-15min., atnešė JĮ ant mūsų stalo. Nors JIS vizualiai atrodė gana neblogai, bet mano skepticizmas taip lengvai nepralaužiamas.

Paragavau bulvyčių su jų ala naminiu padažu, likau patenkintas ir kiek atlyžau (beje, gal galima kokiais prieskoniais bulvytes pabarstyti ateityje?).

Atėjo Burgerio eilė… Jau po pirmojo mėsos kąsnio, atsargiai, kad nesugadinčiau, padedu Burgerį į vietą ir pradedu ploti! Eureka!!! Jis turi skonį!! Mėsa irgi Medium Rare! Kurį laiką tiesiog stebiu jos raudonį, lyg į kokį Saukos šedevrą… Ar matėt jo išgaunamą raudoną spalvą (Saukos)? Tikrą raudoną, o ne kokią parodiją… Menas ir ne kitaip…

Tesla Pub skanus burgeris

Kas labiausiai patiko – dominavo mėsa ir glazūruoti svogūnai (!). Pati mėsa buvo sultinga ir regis visai kokybiška. Nesimaišė kremzlės ir panašūs trūkumai… Svogūnų jie taip pat nepagailėjo. Ir gerai, nes aš juos labai mėgstu (kiti juos taupo lyg delikatesą ir tada nesupranti ar jie ten yra ar pamiršo įdėti). Kiti priedai? Bandelė salstelėjusi, bet per daug neišsiskyrė (gerąja prasme). Patiko ir agurkėliai – jie pasižymėjo lengva rūgštele bet taip pat neišsišoko (tik retkarčiais primindavo apie save, atgaivindami skonį).

Malonumas mane lydėjo iki paskutinio kąsnio, net nustojau kalbėti… Persikėliau kažkur kitur, atsiribojau nuo politikos ir mėgavausi akimirka… Buvo nuostabu.

Vakaro pradžia buvo nepakartojama… Tiek alus tiek, Burgeris mane pakerėjo ir prisiekiau, kad čia grįšiu!

Bet žinote kas liūdniausia šioje istorijoje? Apie Tesla PUB vis dar niekas nežino… Penktadienio vakare ten buvo labai mažai žmonių. O žinote kas nutinka kai gerų vietų niekas nežino ir nelanko? Jie užsidaro…

Aš visada palaikiau smulkųjį verslą ir noriu, kad jam pasisektų (jei jie to verti). Pasidalinkite šiuo įrašu, tegul žmonės ten eina ir valgo, geria alų, švenčia… Tai mažų mažiausia ką mes galime padaryti dėl tokių smulkių verslų… Kas jei ne mes?

Vertinimas: 10 iš 10
Kaina: 6 EUR su bulvytėmis

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *