VISA PICA: prisvilusios naujienos ir aptarnavimas

Ar dar pamenate tokią vietą kaip VISA PICA, Antakalnyje? Staigiai išgarsėję, tada staigiai dingę iš viešos erdvės (po arogancijos protrūkio savo klientų atžvilgiu), bet savo laiku girti už kokybę ir išskirtinius „padažus“.

Savaitgalį, po ilgos pertraukos, mes nusprendėme juos ir vėl aplankyti…

VISA PICA pica plonapade

Kas pirmiausia buvo pastebėta apsilankius – labai išsiplėtė teritorija t.y. pasidarė terasą/ vaikų žaidimo aikštelę. Supynės, laipynės ir dar bala kas žino… Tad ši info gali būti aktuali tėveliams. Na, jei tikitės, kad valgant mažieji nelips ant Jūsų galvų.

Nors man, asmeniškai, tas terasos apipavidalinimas buvo negražus, net atgrasus… Labai jau neskoningai viskas padaryta.

Bet aš nei tėvelis, nei vaikelis. Aš atėjau ten maisto, jo užsisakiau ir ką gavau?

Dažniausiai sriubas mes praleidžiame, bet šį kartą padarėme išimtį. Atvirai sakant, šiam apsilankymui buvo dvi priežastys:
* Tailandietiška sriuba su kariu
* Storapadės picos.

Abu šie patiekalai – šių metų naujienos ir abiem aš paprastai negaliu atsispirti…

Sriuba – man patiko. Stipriai išreikštas kokosas, kario visgi nelabai jutau. Kadangi man labiausiai patinka būtent kokosas, tai iš sriubos gavau viską ko norėjau ir ją vertinu tikrai gerai. Beje, draugė valgė šaltibarščius, tai patariu jų vengti… Beskonis reikalas…

Iš picų nusprendėme paragauti: Visa Pica (suprask firminė, plonapadė) ir Stora Mėsų (naujiena, storapadė).

Va, čia pasaka ir baigiasi…

Pirmas dalykas – 20min. laukėme sriubų. Ok, gal jų paruošimas užtrunka, bet tik pradėjus valgyti sriubas mūsų peidžeris pradėjo vėl vibruoti t.y. davė suprasti, kad picos irgi paruoštos… Nueini, atsineši jas ir bandai ala mėgautis sriuba, bet tuo pačiu ir matai kaip aušta tavo pica… Tikrai ne pats geriausias jausmas…

Šios klaidos aš jiems tikrai negaliu atleisti… Šiaip, mano manymų, sumokėjus už maistą 21 EUR. dar vaikščioti jo paimti, kaskart sujudėjus peidžeriui, irgi nėra labai į klientą orientuotas dalykas… Tad stebėtis gal ir neverta.

Picų sudėčių vardinti neketinu, tai galite padaryti http://www.visapica.lt/ bet man nepatiko… Priedų daug, net per daug ir man jie pasirodė visiškai nesuderinti… Primesta, nes reikia ir tiek. Vienintelis jų pliusas, tai tie ala padažai/ pabarstukai… Mums labiausiai patiko saulėje džiovinti pomidorai sumiksuoti su svogūnais, bet kaip minėjau, šis dalykas jau nesugeba „ištempti“ maisto į padorų lygį t.y. atitinkantį jų prašomą kainą…

VISA PICA storapade pica

Storapadė pica – išvis tragedija… Padas buvo neskanus, kietas ir dar laikant rankoje lūžo… Baisu…

Taigi… Padažai gauna 2 balus iš 2; kario sriuba 2 iš 2; picos 2 iš 6 ir tai tik už daug bei regis kokybiškus priedus ant picų. Ai, nebūsiu geras… Dar nuimu -1 balą už beskonius šaltibarščius.

VISA PICA skanus padazai

Nepatinka man tokius atsiliepimus palikti, bet reikia…

Vertinimas: 5 iš 10;
Kaina: 21 EUR (Pusė storapadės ir 30cm. Plonapadė pica – po 7 EUR.; Šaltibarščiai – 3 EUR; Vegetariška kario sriuba – 4 EUR)

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *