Wraperia suppa kebs: „suppa gastronautai“ su bulvytėmis iš plastikinių maišelių ir cheminiais prieskoniais…

Jei cepelinai yra NR. 1, tarp mūsų tautinių patiekalų, tai kas yra – NR. 2?

Manau nesumeluosiu pasakęs, kad tai yra Kebabai (ar bent buvo). Greitas, pigus ir sotus maistas, kuris skirtas kiekvienam… O jei kažkas pasako, kad tai yra nesveika, šią „nesąmonę“ gali atremti pačiu stipriausiu argumentu – tu matei kiek ten daržovių deda, ten gi daug daržovių (kopūstų)!

Prieš kelias savaites kebabų rinkoje kilo didžiulė sumaištis, nes atsidarė – Wraperia Suppa Kebs

Wraperia Suppa Kebs

Jie sugalvojo, kad nepajudinamą kebabų daržovių trijulę (kopūstus, pomidorus ir agurkus) galima papildyti kitomis daržovėmis… Šis sprendimas visus šokiravo ne mažiau, nei kažkada Johno Mix‘o atradimas – sumaišyti tris skirtingus kebabo padažus (pasak legendos taip atsirado MIX‘as).

Prisiklausęs prieštaringų nuomonių patraukiau ir aš jų įvertinti, nes girdėti vertinimai buvo labai jau skirtingi…

Wraperia Suppa Kebs Wraperia Suppa Kebs

Savaitgalį atvykus pas juos ~14 val. su didelėmis eilėmis nesusidūrėme, tiksliau buvome vieninteliai jų klientai (bumas jau baigėsi?). Jiems blogai, mums gerai, nes niekada nemėgau stovėti eilėse prie kebabų (ypač naktį, ypač rajonuose).

Wraperia Suppa Kebs

Vedinas sentimentų užsisakau Vilniaus klasiką pitoje su jautiena (4,6 EUR.), o žmona Berlyno reivą lėkštėje su vištiena (5,8 EUR.).

Nemažos kainos? Na, kaip už kebabą – taip, bet jie save pristato kaip „suppa gastronautus“ ir žada kažką nepaprasto su „hyyperloop‘ais“. Ok, nesupratau ką jie tuo nori pasakyti, bet regis taip pagrindžia savo kainas.

Wraperia Suppa Kebs
Trumpas ir aiškus meniu

Tai ką mes gavome ant stalo? Dvi medalio puses: išvaizdą ir skonį.

Išvaizda buvo tikrai geriausia kokią esu regėjęs kebabų valgymo istorijoje (Lietuvoje). Gal kiek perspausta su valgymu pagaliukais (paprašėm šakučių), bet visumoje tas spalvingumas, skoningas pateikimas nuteikė labai pozityviai ir matosi visos įdėtos pastangos.

Wraperia Suppa Kebs
Berlyno reivas su daugybe daržovių ir feta

Bet tada prieiname prie skonio – ką Jūs man siūlote už +/- dvigubai didesnę kainą (lyginat su mano mėgstamiausia vieta)? Mokėdamas daugiau aš visada ir reikalauju daugiau, todėl man labai sunku pasakyti ar kitoks daržovių rinkinys tikrai yra vertas šios kainos.

Mums buvo skanu. Žmonai net labai patiko, bet jai būtų buvę skanu ir keptos dešrelės, jei tik prie jų būtų daug ir įvairių daržovių (jai daržovės yra svarbiausias veiksnys vertinant maistą).

Visgi kebabas nėra vien daržovės. Aš pasigedau mėsos, man jos buvo tiesiog per mažai ir ją visiškai užgožė daržovės.

Wraperia Suppa Kebs
Vilniaus klasika patale…

Su padažais viskas buvo labai gerai. Lengvi, ne per daug įkyrūs ir tikrai prisidėjo prie bendro daržovių skonio (aha, daržovių, ne mėsos). Nepamirškime ir fetos, kuri kebabą lėkštėje, žmonai, perkėlė į kita lygį, tad čia priekaištų nėra. Bet nėra ir didelių pagyrų, nes tokie padažai prie kebabų jau nėra naujiena – tai naujas standartas t.y. po valgio nejausti kažkokių nemalonumų skrandyje.

Wraperia Suppa Kebs
Sunkiai kramtoma, bet spalvinga Vilniaus klasika Pitoje

Ai, dar pita… Kodėl ji tokia guminė? Prisiekiu, kad po valgio man skaudėjo žandikaulį nuo nuolatinio sunkau kramtymo (lyg visą laiką dirbau). O jei dar prisiminčiau apie pusę išbyrėjusio kebabo turinio ant padėklo… Jis buvo blogai įpjauta ar su visomis taip?
Ir paskutinis dalykas – bulvytės. Jums nėra gėda vadintis „suppa gastronautai“ ir pateikinėti bulvytes iš plastikinių maišelių, kurias dar apibarstote ta chemija? Negi sunku patiems jas paruošti? Pagalvokite apie tai…

Wraperia Suppa Kebs
Pilna daržovių spalvų paletė

Tikrai sveikinu Jūsų žingsnį kažką pakeisti Kebabų rinkoje, bet ar tikrai atsakėte į visus klientų klausimus? Kodėl jie pas Jus turi grįžti po pirmo ragavimo?

Taip, daliai žmonių įtikinti užteks tik tų įvairesnių daržovių (ridikėliai, morkos, kukurūzai, žolelės… Ko tik ten nebuvo), bet tokiems kaip aš reikia ir klasikinių kebabo ingredientų t.y. mėsos indėlio į visumą, patogaus valgymo… Galų gale aš likau alkanas sumokėjęs 4,6 EUR…

Buvo įdomu ir skanu, bet antrą kartą pas Jus grįšiu tik žmonos prašymu, nes jai daržovių įvairovė ir jų kiekis labai patiko.

Vertinimas: 6 iš 10 (žmona Jus vertina 10);
Kaina: kebabai nuo 3,8 EUR iki 5,8

Ar skaitei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *